Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak fellángolás volt amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak fellángolás volt amit irántam érzett, akkor szerintetek mennyi az esély arra, hogy újból fel tudom ébreszteni a srác érdeklődését?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az exbarátomnak csak fellángolás volt amit irántam érzett, de szeretném még egyszer utoljára elcsábítani:) Vagy esetleg azt elérni, hogy belém szeressen, és akár komolyra forduljon a dolog. Nekem is fellángolás volt, de még mindig nagyon jó pasinak tartom és nekem most nem kell más csak ő:) Szerintetek van esélyem még, vagy a fellángolást csak egyszer érezheti az ember valaki iránt és többet már nem? Én látok reményt, mert néha még szokott érdeklődni felőlem ő is, kérdezi van-e most valakim, és gondolom még mindig tetszek neki, mert folyton bámul:) Ha szerintetek is van még esélyem, adnátok tippeket hogy hogy szerezzem vissza (nem akarok nyomulósnak tűnni)?


L


2013. máj. 21. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy pasinak ha kellesz, az nyomul. Ha nem kellesz, nem keres.


Ha egy nőnek kellesz, az ha belepusztul akkor sem fog keresni, a pasi maga teszi rá a történetre a folytatást.

2013. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj neki szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2013. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó, csinálni fogok neki szilvásbuktát:D hahaha..
2013. máj. 21. 18:53
 4/5 A kérdező kommentje:
#1: de ő nem az a nyomulós fajta pasi! azért szerintem ha abszolút nem érdekelném, akkor nem hiszem hogy az érdekelné őt hogy most van-e valakim. meg az is érdekelte még, hogy esetleg lehetne-e köztünk valamit, amit sajnos nem tőlem kérdezett meg(hanem egy közös havertól), és így választ sem kapott.. :(
2013. máj. 21. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosan vissza tudod szerezni!:)

Csak simán beszélgess vele.. írj rá facebookon.

Nemtudom hány éves vagy,de velem is volt hasonló.

Mennyire vagy biztos benne hogy neki is csak fellángolás volt?:)

A fiúk nem mindig mondják meg ha szerelmesek! ;)

Szokott érdeklődni?:D semmi akadály! a tiéd amikor akarod :)

2013. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!