Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a halálért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a halálért viselkedik ilyen hülyén?

Figyelt kérdés
Volt barátom rendszerint eljön abba a buliba,ahol én vagyok (tudja, hogy ott fogok bulizni), minden ismerősömmel kedves csak velem bunkó, csajokról mesél stb..Voltak már féltékeny megnyilvánulásai is. Nem értem, miét csinálja ezt. Ha akar valamit mondja meg, ha meg nem akkor ne csinálja ezt. Ja, én szakítottam vele két hónapja. 22L
2013. jún. 4. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe.
2013. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Duzzog és féltékennyé akar tenni téged, azt szeretné ha azt látnád hogy ő mennyire boldog talán egy kis bosszú is szerepel a dologban, de ami tuti hogy egy kretén.
2013. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sértettségből csinálja. De legalább még nem közömbös, érez irántad valamit. Az én exem még ennyire sem méltat pedig szerettem volna újra összejönni vele :(
2013. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!