Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járunk, de nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járunk, de nem szerelmes belém! Úgy viselkedik velem, mint egy baráttal. Én viszont már szeretem. Vajon Ő is meg fog szeretni?

Figyelt kérdés
Fél éve megismerkedtem azzal a férfival,akivel most együtt vagyok kb egy hónapja.Egy munkahelyen dolgozunk,de nem egy "részen".Együtt utazunk munkába menet,és útközben kezdtünk el beszélgetni.Én elsőre megfogtam őt a külsőmmel.Elhívott randizni.Annyira nagy hatással volt rám,hogy feladtam miatta a már amúgy sem stabil lábakon álló négy éves kapcsolatomat.Most vele vagyok jópár randi után.Imádjuk egymás humorát,nagyon jól érezzük magunkat együtt,borzasztóan hiányzunk egymásnak,jó együtt a szex,bemutatott a szüleinek,és a családjának is...stb.Azt mondta,hogy szeret,de nem szerelmes.Annyi csalódás érte az elmúlt években,hogy nem tud szerelmes lenni csak úgy...Azon van,hogy az legyen,de nem megy neki úgy mint a karikacsapás.Ez elég rosszul érintett engem.Azt mondta,hogy én vagyok a férfiak álma,semmiben sem kell változnom...de mégsem biztos,hogy valaha is szerelmes lesz még!De azt mondta,hogy legyek türelmes,velem képzeli el a jövőjét mindenképp,stb.Én úgy érzem,beleszerettem,és nagyon fáj,hogy nem viszonozza ezt nekem.Vajon egy idő után kialakul az érzés benne? Vagy ha az elején nem sikerült belémzúgnia,akkor nem is lesz szerelmes? Milyen már az,hogy járunk,de alig találkozunk kettesben,munkán kívül?Így esélyem sincsen,hogy jobban megismerjük egymást!Becézget,néha,de ez kevés.Nem venni ki az üzeneteinkből,hogy ez egy kapcsolat.Szóval nem olyan hangvételűek a levelek sem.Úgy köszönünk el üziben is max,hogy puszi.Persze,nem írja ki,hogy szeret,mert az nem lenne őszinte.Én pedig büszkeségből nem írom,és nem is mondom el neki az érzéseimet.Munkába menet amikor találkozunk,semmi puszi vagy csók még arcra sem.Úgy viselkedik velem,mint egy haverral.Szóval arra akarok kilyukadni,hogy kettesben minden ezer százalékos,de más helyzetekben pedig haveri viszony áll fenn köztünk!Hogy nézne ki,hogy én szállok fel utoljára a járatra,és odanyomok egy puszit a szájára?Lehet hirtelen kellemetlenül érintené a szitu nem?Miért nem Ő teszi ezt? Kezdeményezzek én?Pedig nem gyerek már Ő sem!31 éves férfi, én pedig 22 éves nő vagyok...Milyen kapcsolat ez? Vajon lesz ez jobb? Csak a kezdetek ilyen nehezek? Ez hosszútávon így nem működik szerintem...

2013. jún. 2. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elképzelhető, hogy szerelmes lesz beléd, hiszen te is mondtad, hogy nála ez nem úgy megy mint a karikacsapás. Vele kéne erről beszélned, hogy ő hogy érzi, tudna-e szerelmes lenni beléd, vagy ne is éld bele magad?! Mert az borzasztóan fáj, mikor te akarnál valamit a férfitól, ő még hiteget is, hogy szép lesz minden, de nem változik aztán semmi, és koppansz csak egy nagyot.. :(
2013. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hónap nem olyan sok, legyél türelmes.
2013. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele erről!Ugyan így látom én is,hogy majd beleélem magam,közbe meg semmi...de azt mondta jó úton haladunk,csak legyek türelmes!De hogyan fog megszeretni? Úgy,hogy alig találkozunk ráadásul...
2013. jún. 2. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, hát csak nem akar becsapni.:)

Esetleg hívhatnád te valahova őt. Vagy célozgass mennyire unatkozol hétvégente, hátha veszi az adást. Mond, hogy úgy volt elmentek a barátnőddel bulizni, vagy vacsizni, vagy valami, már beleélted magad, és most mondta vissza. Hátha mondja, hogy na majd ő.:)

2013. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nincsen szabadidőnk,mert folyamatos műszakban dolgozunk,ami azt jelenti,hogy megállás nélkül,hétvégén is menni kell hol délelőtt,délután,vagy éjszaka!Mondta,hogy mehetek tőle is dolgozni néha...
2013. jún. 2. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!