Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagalnatok, ha az ujdonsult "baratnotok" az alabbi okbol vetne veget a friss kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Egy honapja talalkozgatunk, mondhatni, 2 hete "jarunk',minden tokeletesen mukodik, az erzelmek is felutik a fejuket lassacskan.Egyikunk se szerelmes,de konnyen bekovetkezhetne mostmar...Raadasul mar a kozos hetvegekrol,szabadido kozos eltolteserol is beszeltunk.

Viszont 150 km-re lakik tolem,ez nekem hosszutavon nem fog mukodni.Tapasztaltam.

Eppen ezert nagy nehezen,de ugy dontottem,hogy jobb abbahagyni,meg mielott keso lesz.

Meg nem tudom,hogyan mondjam el neki, felek,hogy utalni fog erte es soha tobbe nem kivan hallani se rolam.Kar lenne teljesen kitorolni egymast .

De muszaj abbahagyni,mert nekem nemcsak hetvegi kapcsolatra van szuksegem.Ez pedig egyhamar nem fog valtozni, kivarni meg nem fogom.


Neten ciki,annal tobbre tartom ot,hogy csak ugy megirjam neki, telefonon szinten ciki, szemelytelen, de sajnalnam,ha boldogan ideutazna miattam, en meg akkor eloallok ezzel..Huh,belegondolni is rossz.


De akkor mi a legkimeletesebb,legjobb mod tudatni a masikkal?


2013. jún. 5. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor utazz te le,és mond el neki.Ha már te akarsz szakítani!
2013. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

így ahogy leírtad


másik megoldás: "Bocs, de naponta dugnék és messze vagy.)

2013. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A döntésed voltaképpen érthető, én is voltam távkapcsolatban tény hogy szar, és nem nagyon működik, de akkor minek vágtál bele? 1 hónapja is gondolom 150 kmre lakott tőled.

Na mindegy, személyesen tedd meg.

2013. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
őszintén.
2013. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azert vagtam bele,mert amikor megismertem,munka miatt nagyon sokat volt a varosomban,viszont szinten munka miatt csak hetvegen tud jonni.Neki egyszerubb mozogni,mivel van sajat autoja, szeret is jonni-menni.

Nekem nincs autom, a buszozas arrafele meg eleg korulmenyes, videken el,raadasul sosem voltam nala.Ez mellekes, a lenyeg,hogy inkabb o utazik.

De a szivem szakad meg,ha lejon boldogan, en meg elveszem az eletkedvet is..:(((

2013. jún. 5. 12:10
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkáb cseten szakits vele mint hogy ezért rángasd oda magadhoz.
2013. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért cseten?A kérdező nem tud utazni?
2013. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kár ezért szakítani,de megértem.

Mindenképpen személyesen.

2013. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kar,ez biztos,foleg,hogy valoban odavagyok a pasiert,csak tapasztalatbol tudom magamrol,hogy nekem ez nem fog sokaigmukodni.Elobb-utobb feszultseghez vezet,arra pedig nincs szuksegem nekem se,ot sem akarom bantani.
2013. jún. 5. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:

2 éve élünk távkapcsolatban.

2 hét és 2 hónap közti intervallumokban tudunk találkozni 4-5-6 napokra. Kibírható, megszokható. (persze, nagyon várjuk, hogy végre összeköltözhessünk)


Ha nem bírod, szakíts vele.

Utazz oda hozzá.

2013. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!