Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagalnatok, ha az ujdonsult "baratnotok" az alabbi okbol vetne veget a friss kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Egy honapja talalkozgatunk, mondhatni, 2 hete "jarunk',minden tokeletesen mukodik, az erzelmek is felutik a fejuket lassacskan.Egyikunk se szerelmes,de konnyen bekovetkezhetne mostmar...Raadasul mar a kozos hetvegekrol,szabadido kozos eltolteserol is beszeltunk.

Viszont 150 km-re lakik tolem,ez nekem hosszutavon nem fog mukodni.Tapasztaltam.

Eppen ezert nagy nehezen,de ugy dontottem,hogy jobb abbahagyni,meg mielott keso lesz.

Meg nem tudom,hogyan mondjam el neki, felek,hogy utalni fog erte es soha tobbe nem kivan hallani se rolam.Kar lenne teljesen kitorolni egymast .

De muszaj abbahagyni,mert nekem nemcsak hetvegi kapcsolatra van szuksegem.Ez pedig egyhamar nem fog valtozni, kivarni meg nem fogom.


Neten ciki,annal tobbre tartom ot,hogy csak ugy megirjam neki, telefonon szinten ciki, szemelytelen, de sajnalnam,ha boldogan ideutazna miattam, en meg akkor eloallok ezzel..Huh,belegondolni is rossz.


De akkor mi a legkimeletesebb,legjobb mod tudatni a masikkal?


2013. jún. 5. 12:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Elmeseltem neki,hogy ez hosszutavon nem megy nekem,mire olyan valaszt kaptam,hogy rogton elszegyelltem magam.

Es talan igaza is van.

Szerinte nem attol mukodik jol egy kapcsolat,hogy mar az elejen minden nap egymas nyakan logunk, a munkaja miatt meg amugy sem lenne lehetseges.

Ha hetkoznaponkent 1-szer tudnank talalkozni plusz teljes hetvegere ,az szerinte az elejen eleg kell legyen,hogy annyira megismerjuk egymast,hogy utana eldontsuk,akarunk-e elobbre lepni...

megkaptam rendesen:)

2013. jún. 10. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!