Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos hogy a párotok ismerősö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos hogy a párotok ismerősötök legyen facebookon?

Figyelt kérdés
Mikor összevesztünk pár hónapja ő letiltott és letörölt engem. Akkor nem beszéltünk egymással egy darabig, de azóta már kibékültünk. Persze a hülye face az semmi mert élőben kell élni, de nem fura hogy nem vesz vissza? Eszébe sem jut. Ha valami van ott a telefonálás, sms, de fura hogy nem vesz vissza.
2013. jún. 5. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tekintve,hogy fent sem vagyok,nem.


Kérdezz rá! :D

2013. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele... De ha a "hülye face az semmi, mert élőben kell élni", akkor nem is értem, miért izgat ez téged egy kicsit is.
2013. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem fontos. Sőt, egyik párom sem volt soha ismerősöm facebookon.
2013. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem annyira fontos, hogy nem is használom azt a szart már évek óta.
2013. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a való életben élem az életem.nem interneten.
2013. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fent Facebookon, de ha fent lennék sem csinálnék ebből problémát. Ahogy neki jól esik.
2013. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát azért ha mindketten fent vagytok elég fura, hogy nem vagytok ismerősök. egyébként az én párom nincs fent,szal egyértelmű, hogy nem ismerősöm.
2013. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én tojok a faszbukra!
2013. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan érdekes, hogy a Facebooknak van több 100 millió felhasználója, de a gyakorin senki sincs regisztrálva rá. :DDD
2013. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a párom évekig nem volt regelve rá, ergo nem is volt az ismerősöm...de ha ilyenből gondot csinálsz/csináltok...csak tapsolni tudok. Ahogy előttem is írták, ha szerinted élőben kell élni, én sem értem akkor miért zavar...viszont ha már egy összeveszés miatt törlitek egymást, az elmond mindent a kapcsolat színvonaláról...akkor mi is ha néha összekapunk a párommal töröljem a picsbe? :D Gyerekes...
2013. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!