Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdenétek ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdenétek ismerkedni egy csajjal, akit nagyritkán több barátnőjével látni szoktatok, és ismerősötök facebookon?

Figyelt kérdés
esetleg mit írnátok neki facebookon?
2011. jan. 23. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

"Szia! Te vagy az a lány, aki egy osztállyal lentebb jársz tőlem és Karácsonykor abban a rózsaszín pulcsiban jártál iskolába?"


Ennél többet nem lehet úgy sem írni elsőre. Természetesen nem ezt, hanem valami hasonlóra gondolok, ami stimmel a lányra nézve.

2011. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki jelölt be kit?
2011. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én őt
2011. jan. 23. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne kezdj el "ismerkedni" vele a fb-n, inkább hívd el személyes találkozóra
2011. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ott van 4 barátnőjével és akkor én mit kezdjek ott egyedül egy egész csapattal?
2011. jan. 23. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
úgy értettem, h fb-n írj neki egy üzenetet, amiben elhívod
2011. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha fasza gyerek vagy odamész és kirángatod (elhívód, hogy beszélni szeretnél vele) a nagy csapatból
2011. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pj0tr ***** válasza:

Szóval szoktad látni és bejelölted facebookon...

Hát hogy én mennyi embert látok nap mint nap a bkv-n alig győzöm őket bejelölni... :P XD Bocsi kicsit demagóg volt.

De hogy jön ide a facebook. Szoktad látni rendszeresen. Odamész hozzá, hogy egy elkérd egy pillanatra a nyájától és elhívod. Vagy odamész a többi csaj kezébe nyomsz egy-egy mozijegyet és máris kettesben vagytok...

2011. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!