Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb férfi tetszik. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfi tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval dióhéjban : teszik valaki aki 19 évvel idősebb nálam. De nem vagyok szerelmes belé és nem is leszek szerintem. Inkább egyfajta vonzalmat érzek. Nem igazán beszéltünk még,de a hívatásából adodoan elég sokat látom. Mostában elég sokat szemezünk, és végül el hívtam egy beszélgetésre a szakmájához kapcsolodóan.Ő beleegyezett,mivel lehetne elcsábítani?
2013. jún. 5. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, majd elmúlik.
2013. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Apakomplexus.

Elcsábítani? Szóval csak dugni akarsz vele?

2013. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nem lennél szerelmes belé, akkor minek elcsábítani? Lehet hogy egyszerűen csak szimpatikus, nem?


Egyenlőre csak beszélgessetek egy jót, ne tervezz semmit, majd kialakul, hogy mi lesz belőle...

2013. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha van családja, akkor ne csináld, mert el tudod csábítani, de akkor vele tolsz ki

ez nem olyan nagy dolog, egy kb 40 körüli férfit, dugásra hívni, ha elveszti a fejét belemegy, utána a vizőzön N

2013. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs családja,soha nem is volt.
2013. jún. 5. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért? miért van az hogy minden rohadt (már bocs a kifejezésért) nősténynek (megint bocs) az idősebb pasik jönnek be? Waaaaaaaagh! A veletek egykorúakkal mi a gond? :@ mért nem lehet azokat is komolyan venni? Meg kell bolondulni....
2013. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam például azért azért azért azért azért, mert a velem egy idős fiúk/mostanra férfiak mindig lepattintottak. Érted, nem én voltam túl válogatós, futottam is utánuk, minden. Önbecsülés a padlóra, satöbbi.

Most viszont végre eljutottam oda, hogy tényleg jó nőnek érzem magam, és így boldog vagyok a bőrömben. Nem mellette fogom leélni az életemet, ezt mindketten tudjuk.


Kérdező, azt azért jó, ha tudod, hogy egy ilyen kapcsolat, ha nagyon komolyan gondolod, rengeteg lemondással jár. Ha írsz nekem, elmondok pár saját tapasztalatot (nem az elcsábításról), és válaszolok kérdésekre.


(Ja, és "miért? miért? miért?" bocsi, de első felháborodásomban nyomtam egy piros kezet a kérdés orkán/lerohadtnőstényezésedre - a bocsánatkéréstől függetlenül -, ha számodra elégtételt jelent, nyomjál te is egyet az enyémre.)

2013. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!