Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugyanaz a férfi tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz a férfi tetszik nekem is és a legjobb barátnőmnek. Előfordult már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

A bnőmmel gyerekkorunk óta ismerjük egymást, mindent megbeszélünk, így ez sem maradt titokban. Van a baráti társaságban egy pasi, aki mindkettőnknek nagyon bejön. Istenien néz ki,okos is, és nem egy olyan öntelt hülye, akikkel nekem dolgom volt az utóbbi időben sajnos.

Hogyan lehet ebből jól kijönni, hogy megmaradjon a barátság is?

Megbeszéltük a dolgot, de ne maradtunk semmiben végül, de veszekedés nyilván nem lesz belőle, nem fogjuk lejáratni magunkat.


2013. máj. 20. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem fordult elő a világon. Szerintem Hollywoodban még filmet is csinálnának belőle. Add el a sztoridat.
2013. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
S mi lenne, ha a srác döntené el neki melyikőtök tetszik? :D
2013. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok hirtelen okosat mondani, csak az a régi szólás jut eszembe, hogy szerelemben nincs barátság.

Ha neked is nagyon tetszik, és a bnődnek is, akkor a srác lesz döntési helyzetben, amit valamelyikőtöknek el kell fogadni, ha a másikat választja.

Hogy a barátság megmarad-e ezután, azt az idő fogja eldönteni.

Amúgy megkérdezhetem hány évesek vagytok, mert elég más helyzetet tud ez teremteni tizenéveseknél, mint mondjuk harmincasoknál.

2013. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár az első kettőnek ezért nem kellett volna koptatni a billentyűzetet :-9.

Nem vagyunk már tizenévesek, a bnőm 27, a "srác" 30, én 29 vagyok.

2013. máj. 20. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Tök jó szitu, sztem valljátok be neki egyszerre, és hátha bevállal titeket egyszerre, egy jó hármas-szex után majd elmodja, hogy végül egyikőtök sem az esete. :)
2013. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csajoknak mindig az kell ami a másé :D
2013. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a jó megoldás ha elmennétek 3-asban valahova, vagy esetleg még 1-2 pasival. Ti tudjátok hova szoktatok járni, de ilyenre gondolok, hogy mozi, szinház, teázás, fagyizás, sörözés, akármi ami nektek illeszkedik. Aztán meglátjátok, hogy kik között "szikrázik a levegő". Valaki előbb utóbb plusz személynek fogja érezni magát, és ez lesz a döntés pillanata. Lehet, hogy a srácnak egyikőtök se jön be... Ha viszont igen, akkor hadd válasszon ő. A barátnővel mindenképpen beszéljétek meg, hogy bármi is lesz nem lehet köztetek feszültség. Szerintem egy igazi barátság túléli ezt.

Mivel 30 fele közeledtek, biztosan tudjátok már, hogy ha nem teljesedik be a szerelem, akkor majd elmúlik és a következővel akár boldogok lehettek. Arról nem is beszélve, hogy ez egyelőre csak szimpátia és nem szerelem. Az mindenképpen jó, ha a pasi dönt, mert ha titokban tetszik neki valamelyikőtök, de mégis a ti harcotok miatt pont a másikkal jönne össze, az mégrosszab helyzetet szülne később! Ha látjátok, hogy a pasi vonzódik valamelyikőtökhöz, akkor akármilyen nehéz is, a barátságotok érdekében tekintsetek onnantól úgy a pasira mint az adott barátnő leendő barátja. Tehát, az egyik egyáltalán ne flörtöljön és ne hajtson a pasira. Ez még akkor is így tiszességes, ha nem 2 barátnőről van szó. De ha fontos nektek a barátságotok, akkor ennyit megtehedtek valamelyikőtök esetleges boldogságáért. A másik megoldás az lenne, ha mindketten lemondanátok a pasiról, de így 3 embernek lenne rosszabb, az előző verzió meg csak 1-nek, és ha elég intelligensek vagytok akkor azt is lehet jól kezelni ;) De ti kell eldöntsétek, közösen a barátnővel. Sok sikert, majd ird meg mi lett.

2013. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!