Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szerelemmel szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szerelemmel szeretem, vagy könnyűvérű vagyok?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolatom, lassan 2 éve. Én egy szállodában dolgozok, recepciósként és van egy vendég, aki már régóta a szálloda lakója. És hát bekell, hogy valljam, hogy bejön, és lefutott az agyamban, hogy ha nem lenne párom, akkor akár be is próbálkozhatnék nála, mert úgy vettem észre, hogy ő is akarna tőlem valamit.
2013. jún. 6. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt neked kell el döntened, úgy alakíts az életed ahogy te akarod.
2013. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már elmúlt a szenvedély. Vagy te érzed úgy hogy szeretnél még élni. Esetleg az a férfi látszatra olyant ígér amire neked szükséged lenne.

Ha 2 év alatt ide jutottatok akkor lehet hogy nem is volt olyan jó választás a párod, de ez persze azt sem jelenti hogy ez az új jó választás lenne. Főleg hogy alig ismered.

30F

2013. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, próbáld meg :) Ne félj a változástól, ha nem vagy biztos magadban, akkor először ismerd meg egy kicsit. Nem lehet hogy a kapcsolatod csak megszokás?
2013. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor nem vagyunk együtt, sokat veszekszünk, nem bízunk a másikban, én, mint ahogy irtam, egyre többször veszem észre az ellenkező nem vonzó tagjait, de amikor együtt vagyunk, úgymond megszűnik a külvilág, és csak egymással foglalkozunk. Nem értem, mi ez, lehet azért érzem ezt, mert eddig ez a leghosszabb kapcsolatom? (23 vagyok egyébként)
2013. jún. 6. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
khurva. mint minden ember. keresd az érveket hogy miért szakíts...de csak az ösztöneid vezetnek. így jó ez.
2013. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

attól, hogy csak elképzeled ezzel a szállodai vendéggel, attól még nem vagy könnyüvérü


ha megtennéd vele többször is, akkor lennél az.

2013. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lennél az ha könnyen lefeküdnél a férfiakkal szimpátia alapján. A könnyűvérűséggel semmi gond nincs a hűség pedig megint más kérdés.

23 vagy ami fiatalnak számít. Persze hogy eleven vagy. Bár szerintem neked hiányzik az izgalom, ez tuti.

30F

2013. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!