Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Férfiak, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak, miért nem tudtok egy kicsit lazábbak, nyugodtabbak lenni?

Figyelt kérdés

Néha neonbetűkkel írnám ki köztereken, hogy "nagyon kevés dolog számít igazán", mert annyira hervasztó ez a sok feszült arc, és felesleges agybaj.

Araszolunk a kocsisorban, az előttünk lévő szerencsétlenkedik. És akkor mi van?

Bankkártyával fizetnek, elfogy a szalag a pénztárgépből. És akkor mi van?

A parkolóban egy sorral lejjebb állok meg, maximum 3-mal több lépést kell megtenni a bejáratig. És akkor mi van?

Szerintetek tényleg olyan lényeges dolgok ezek, nem annak kéne örülni, hogy egészség van, és nem napi probléma a tiszta ivóvíz?

Vagy ne legyek ilyen szélsőséges, és nem kell kompótot bontani feltétlen, mert ma nem történt semmi különös, "csak" élek?



Akinek nem inge, ne vegye magára:-)



2013. jún. 6. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te sem lehetsz több 18-nál xD
2013. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon laza! :)
2013. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a férfiak ilyenek.

Sajnos ebben a rohanó világban sokan stresszelnek, Magyarország pedig elől van az európai stresszlistán...



17/L

2013. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Problem? ***** válasza:
46%
Azért mert a nő társaid minket ki idegelnek hol vagy már miért késsel biztos megcsalsz stb..... Illetve ha hullafáradtak vagyunk a francnak van kedve még a boltba is plusz 5 percet dekkolni az ő szerencsétlenkedése miatt.Illetve ha fizetek a parkolásért komoly összegeket akkor legalább ne kelljen 200 métereket sétálnom
2013. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

30 felett vagyok nem sokkal:-)

Ettől függetlenül utálom a "bolhából elefántot" műsort.

2013. jún. 6. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
nálam jobban senki sem sz*r le mindent :) így hát kikérem magamnak az általánosítást. köszönöm.
2013. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Túl sokat cséznek/tek, ezért sok az agresszív vadbarom.
2013. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nah végre egy érdekes kérdés. Igazad van kérdező csak miért úgy írtad ki h férfiak??? A nők is ilyenek. Egy mosolygos arcot alig látni. Mindenki a földet lesi. Persze sok a probléma de ha idegeskedik az ember megoldodik vagy jobb lesz??? Szerintem nem ezért vidámnak kell mindig lenni:DDDDD
2013. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kiírtam, hogy "akinek nem inge...", gyk. ez azt is jelenti, hogy tisztelet a kivételnek. Magyarázzam még jobban, vagy így már érthető, hogy az ideges férfiakra gondoltam?
2013. jún. 6. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Én speciel a sok balf_szt utálom aki valószínűleg nyerte a jogsiját, mert hogy vezetni nem tud az hétszentség. Ha meg fél mondjuk esőben vezetni, akkor menjen busszal. Hallottam sokszor ma már nincs is éjszakai vezetés némelyik tanfolyamon.

35 ffi

2013. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!