Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom élvezi engem viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom élvezi engem viszont frusztrál kicsit hogy egy egy hosszú nap után büdi a lábam?

Figyelt kérdés

Nem undorítóan, de van némi szaga. A barátomat nem érdekli, sőt mitha tetszene is neki, szereti ilyenkor is puszilgatni, masszírozni.

Nekem viszont ez fura. És szégyenlem magam miatta.

Nektek is van ilyen, hogy pl reggel 7 től ha este 5 ig vislem a cipőt akkor bizony nincs kellemes szaga ha leveszem?

NEm kínai cipőkben járok, hanem "csajos" félig magassarkú cipőkben. Legtöbbször nylon bokafixel, hidegebb időben viszont pamutzoknival.


Mit tudnék tenni, hogy javuljon a helyzet?



2013. jún. 6. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
a harisnya miatt van, na meg hajlam kérdése is inek mennyire izzad. Moss lábat mikor hazaérsz és máris nincs gond addig ne engedd neki, ha ez téged zavar. Ha öt nem zavarja ne idegeskedj rajta. Engem zavarna a lábfetisizmus mert én eleve utálom ha a lábamhoz nyulkálnak és én sem fogom meg másét még a férjeméhez sem. Én pont az ellentétje vagyok. Lábundoros....
2013. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

pedig a finoman büdös női láb nem is olyan rossz :)

hagyd hogy puszilgassa

2013. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
barátod élvezi mert egy perverz khöcs.hög,temeg ha hazamentél moss lábat te liba
2013. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja a barátodnak, ez elég elterjedt dolog. És nyilván mindeninek ilyen a lába a körülmények között.
2013. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem biztos, hogy tetszik neki, lehet csak nem akar megbántani.

Amúgy mit tudnál tenni? Hát mondjuk zuhanyozz meg/moss lábat.

2013. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit kellene tenned? A szag természetes, ha meg a párod ennyire szereti (enyém is amúgy, számukra ez nem rossz szag, ellenkezőleg...), akkor hagyd, hadd puszilgassa :) utána megmosod, és kész, nem egy hatalmas probléma.
2013. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

szóval ha egy nő lába büdös az vonzó egy férfinak,deha egy férfi lába büdös,akor tahó,igénytelen?

ennyire tisztelik rajonganak a férfiak a nőkért a nők testéért?még a nők ürülékét is megennék?

a legtöbb embernél természetes hogy fogdosa nyalogasa a nő lábát de a nőnek nem a férfiét.

2013. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból tisztelve vannak a nők kedves 7-es 🙂
2020. dec. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
volt olyan a barátnöm hazajött és már kaptam is le rola a zoknit megmostuk a lábát és már kaptamis a számba finom kis lábujját és kezdötött az élvezet. számtalanszor rá is élveztem még most is merevedésem van ha rá gondolok. kár hogy vége lett :(
2021. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az jó lehetett 9-es 😀
2021. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!