Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú kapcsolat után mennyi idő kell, hogy egy másikba belemehessek?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat volt azért lett vége mert a fiú már nem érzett úgy irántam ahogy kellene. Próbálom kiheverni nem könnyű ezért szeretnék tanácsot kérni.

20/L


2013. jún. 5. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Minimum 10 perc. Erre nincs szabály, van aki pont azért szakít, mert már van más a láthatáron, van akinek évek kellenek a következő komoly kapcsolathoz.
2013. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
változó.. van akinek egyből kell egy másik és úgy tud felejteni, van akinek jobb egyedül és tisztalappal indul, szerintem kb fél-1év hosszúságú ezaz időszak.
2013. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem volt harmadik személy :)
2013. jún. 5. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
nem vagyunk egyformák, 27 év után 2 hónap volt, igaz mire végre elköltözött már teljesen kitöröltem őt
2013. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek 2 perc, van akinek egy élet. Nem vagyunk egyformák.
2013. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amikor jön. erre tényleg nincs szabály. lehet, hogy két hónap múlva belép az életedbe, de még nem érzed magad rá késznek. lehet, hogy már rég késznek éreznéd, de csak 3 év múlva jön. nem irigyellek most, nehéz lehet neked. ne akarj még új kapcsolatot. tudom, milyen könnyű szakítás után beleesni abba a hibába, hogy még ugyan sajog az előző, de már kétségbeesetten rohansz a következő után. így úgysem fog sikerülni. ezt az időt most fordítsd magadra. menjetek el a barátnőiddel ide-oda, tedd, ami jól esik, és tanuld meg 3 év után újból élvezni az életet pasi nélkül. szakítás után előbb találj magadra újra, és utána jöjjön a következő.
2013. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!! :)

Még az a kérdésem lenne, hogy pasiknál, hogy működik ez a dolog, hogy reggel szeretlek,imádlak este pedig legyen vége mert már csak barátként nézek rád? Ha valaki ezt nekem meg tudja magyarázni akkor annak nagyon örülni fogok. :)

2013. jún. 5. 12:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Náluk sincs erre bevált recept. Van, aki átjön valami közös programra, és végül szakít, mert rádöbben, hogy nincs közös jövőnk. Van aki meg hónapokig tépelődik és nem tud dönteni.
2013. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy valami előzmények kell lennie ezt nem lehet pár óra alatt lezárni főleg 3 évet nem.
2013. jún. 5. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!