Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül összejönnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül összejönnöm egy lánnyal sem?

Figyelt kérdés
Akárhogy is próbálkozom nem sikerül egy sem, önbizalmam nem nagyon van mert nincs mire... Nem vagyok se páwa, se alfahím stb. tény, sőt szerintem átlagosnak sem mondható de tudnék szeretni viszont hiába ha nem jönnek össze a dolgok. Valamit tudtok tanácsolni? Szinte már beleőrülök...
2013. jún. 6. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem nézel ki elég jól.
2013. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Biztos te is ocsmány vagy,mint én.
2013. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ezekre az idiótákra ne hallgass.

Hogy érzed, mi az amit elrontasz? Hogy próbálkozol? Ha gondolod írj privit, segítek nagyon szívesen. :)

2013. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A Katie ***** válasza:

Elmesélek neked egy történetet. Volt egy munkatársam, 170 cm magas, mikiegeresen kopaszodó srác, kicsit pocakos, középszerű stílusú, nem átütően intelligens...viszont nagydumás, magabiztos. Most egy modell csajjal jár.

Hagyjuk már ezt a "ronda vagyok, és nem kellek a nőknek" maszlagot!

2013. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Magamat adom mindig, de mint mondtam szerintem nem vagyok egy szépség és főként ez lehet a nagy baj... Amit mondanak sokan hogy "Nem a külső számít" ez egy oltári nagy baromság mert akkor nem lenne ez.
2013. jún. 6. 21:23
 6/25 anonim ***** válasza:

Katie: Mindjárt megkapod, hogy hazudsz, meg a srác tuti gazdag volt, vagy nem volt olyan ronda, mint amilyennek gondolod. :-D

Amúgy igazad van, a sztoriban, mintha az exemet írtad volna le. :-)

Ha valakinek van önbizalma, jó kiállása és sugárzik belőle az élet szeretete az nagyon könnyen talál magának partnert.

2013. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem kell szépnek lenned, pasi vagy, felejtsd el, hogy szép jelzőt használod magadra. :-D

A lényeg az, hogy határozott legyél. Ne bunkó, hanem határozott, mert a kettőt nagyon sokan keverik.

2013. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Értem! Legtöbbjükkel sajnos az a helyzet hogy még csak esélyt se adnak hogy jobban megismerjenek és hát így nem az igazi.
2013. jún. 6. 21:26
 9/25 anonim ***** válasza:
Oké, de hogy próbálkozol? Ez fontos.
2013. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A Katie ***** válasza:

Mindenkinek vannak olyan tulajdonságai, hogy ha csak azokra összpontosít, egy nagy rakás sz*rnak fogja érezni magát.


Nekem törik a hajam, széles a csípőm, vastag a karom.


Nagy barna szemeim vannak, izmos lábszáram, kerek mellem.


Mindkettő én vagyok, de azért másképp hangzik.

2013. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!