Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem sikerül lediplomáznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sikerül lediplomáznom akkor nem fogok kelleni senkinek és le fognak nézni?

Figyelt kérdés

A főiskola legvégén járok, és most nagyon pengeélen táncolok, hogy sikerül e befejeznem valaha.. Ha nem sikerül akkor le fognak nézni? Körülöttem mindenki diplomás, nekem így pedig csak érettségim lenne, ha ez most nem sikerül..

Van párom aki eddig nagyon büszke volt rám, hogy elvégzem ezt az iskolát. nagyot fogok esni a szemében ha nem sikerül? Ő szakmunkás és nagyon érti amit csinál. Így én nem fogok érteni semmihez. :(


2013. jún. 2. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

majd jövöre lediplomázol...

nem ez a mérvadó hanem hogy miylen ember vagy valóságban. Értelmes nőnek nem szempont a végzettség akinek meg igen az az elittars.hun keres párt magának.

2013. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz te diplomát, ha ilyen hülyeségeket kérdezel?
2013. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerinted egy embert a diplomája teszi értékessé?! Röhej...Egyébkét egyetemre járok, és egy főiskolai diplomám már van, de ettől még senkinél sem érek többet, nem ez számít! Mondjuk, ha már a fősuli legvégén jársz, akkor nem árt össze szedned magad egy kicsit, hogy befejezd, mert már egy csomó energiát azért belefektettél, de ha úgy adódna, hogy nem jön össze, akkor mindig van más út! Persze, egy törés az ember életében az ilyesmi, de tényleg nem szabad iskolai végzettség alapján ítélni így, se másokat, se magunkat! :)
2013. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem az iskolai végzettség számít. De ha valaki az utolsó pillanatban hagyja abba az iskolát, azt én nagyon tudom szánni. És még finom voltam. Évek óta pénzt, időt, energiát öltél bele, miért hagynád abba? Ez súlyos jellemhiba, ez itt a probléma, és nem az, hogy nincs diplomád. Akkor már többre becsülöm azt, aki el sem kezdte.

Állásinterjún meg ne említsd, mert azt fogják leszűrni, hogy nincs benned semmi kitartás. Akkor inkább mondd, hogy csak érettségid van. Hogy a párod hogy viszonyul ehhez, azt csak ő tudná megmondani. Az én szememben biztos nagyot esne a párom, ha így tenne.

2013. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

elvileg neki van alacsonyabb végzettsége,ha őt nem zavarja(miért is zavarná)akkor téged miért zavar?

Ne másnak akarj megfelelni hanem saját mapadnak!

2013. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt nézem le aki lusta és ezért nem viszi semmire.

Egy nagyon jó vízvezetékszerelőt ugyanúgy tisztelek mint egy orvost, hisz mindketten csinálhatják lelkiismeretesen és szakértelemmel a munkájukat.

Szóval önmagában nekem a végzettség nem számít ilyen téren.

Édesapám soha nem járt egyetemre, érettségije van, és kitartó munkával az évek során "felhúzta" magát, az utóbbi években elég magas beosztásai voltak. Nem minden a diploma.

Plusz simán lediplomázhatsz később. Értelmes ember max akkor nézne le téged, ha azért hasalsz el most mert sz.rtál a tanulásra, de akkor se azért mert nincs diplomád, hanem mert lusta vagy :D

2013. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Én vagyok a lány :)
2013. jún. 2. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:

A diploma nem a tudás függvénye.Főleg itt nem és most nem.Az egyetemisták 30-40%-nak helye nincs ott .. mindent elküldeném szakmunkásba mert az meg nincs.


Ha van tehetséged valamihez akkor diploma nélkül is fogsz boldogulni.Nehezebben de sikerülhet, ez már csak rajtad áll ahogy az is hogy most meglesz-e vagy nem.

2013. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha most nem sikerül.. elmegyek dolgozni teljes munkaidőben (rá vagyok kényszerülve) és amellett nagyon nehéz dolgom lesz. most ez nagyon nagy stressz nekem.
2013. jún. 2. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy néznek le mellesleg akinek nincs diplomája vagy nem ment egyetemre nem feltétlenül azért mert nincs agya , vagy nem okos hanem lehet nem engedheti meg magának anyagilag. Mellesleg miért néznének le , nem kell azt tudnia senkinek sem,attól még ,ha nem lesz meg nem leszel kevesebb ember , te is érthetsz más dolgokhoz. De ha magadat lenézed emiatt , akkor más is le fog.
2013. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!