Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éve vagyok az élettársamma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve vagyok az élettársammal de most megtetszett egy másik pasi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Melyik a jobb pasi?
2013. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindkettőt akarod, akkor mondd ezt el nekik. az szeret jobban, akinek ez nem baj, aki kevésbé szeret, én elhagynám. Még 2 fiúd is lehet, ha mindkettőnek tetszik így.
2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kolosszus22 ***** válasza:
Te sem a földön jársz 2-es!
2013. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

:)


Ez van. Én így szoktam csinálni.

2013. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kolosszus22 ***** válasza:
Ebből simán az jön le, hogy a jelenlegit már nem szereted, te tudod mit akarsz.
2013. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kolosszus22 ***** válasza:
4-es. Gondolom, de a kérdező már nem oviba jár szerintem, mert élettársról beszél. Te meg van egy olyan érzésem igencsak fiatalka vagy, ott még elmegy az ilyen.
2013. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

37 vagyok.

Nem, most elmozdul a világ ebbe az irányba, egyre többen ismerik fel, hogy a birtoklási vágy az ellentéte a szeretetnek, és a szeretetet kezdik keresni. Van aki ezt lassan fogja megtanulni, én szerencsés vagyok, hogy nekem nem kell tanulni ezt. Középkorosztályban egyre gyakoribb, amit én mondok.

huszonévesek is sokan keresik a társaságomat, és ők is így gondolják. Hasonló a hasonlónak örül.

Most valakinek 2 valaki tetszik, akkor milyen motivációból mondana le az egyikről?

A jobb karodat vágnád le, vagy a balt - ha még csak fel sem teszik Neked ezt a kérdést?

De aki felteszi magának, az csak vágja le.

2013. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne nézz rá
2013. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kolosszus22 ***** válasza:

Előző, értem, tehát akkor az sem zavarna, ha a kiszemelt pasinak lenne még 1-2 nője rajtad kívül, minden napra be lenne egy nő húzva a naptárba!? :D

A világ meg elmozdul sok mindenben, csak épp az irány egyre rosszabb és nem csak ilyen téren.

26F

2013. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig felmerül a kérdés, hogy hogyan sikerüld megismerned PÁRKAPCSOLATBAN egy másik férfit, hogy már azon gondolkozz, hogy vele legyél együtt... a másik kérdés meg h miért kezdtél el ismerkedni vele....
2013. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!