Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pasi, aki magas, jóképű,...

Van pasi, aki magas, jóképű, intelligens, (diplomás), tud másik nyelvet, sportol, nem cigizik, nem iszik, van munkája, kocsija, lakása, szereti a gyerekeket, őszinte, hűséges, romantikus (hoz virágot), segít a háztartásban, lehet vele társalogni?

Figyelt kérdés
Állítólag ilyen pasi nem létezik, mert az már nő.Nekem ezt egy pasi mondta.Az tény, hogy a társkeresők 0 találatot szoktak kihozni. Csak olyan írjon, aki tuti ismer ilyet!Nem hiszem, hogy nem létezik. Nem társkereső céllal kérdezem, hanem tudni szeretném az igazat.Mert nőben ilyet simán lehet találni, aki egyszerre tud szép és okos nő, anya, sikeres dolgozó lenni, hűséges, és még főzni is tud.
2010. márc. 21. 12:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
En ismerek egyet, kedves ismerosom..Ami furcsa mégis, hogy 32 éves létére egyedul van :S
2010. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%
Ja, és fozni is szuperul tud :) Meg sajat maga tartja rendben a kertjét, imadja a természetet, és jobban vasal mint én :D
2010. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%

én ismerek egy ilyet, de ő nem jóképű. legalábbis nekem nem, másoknak az szokott lenni.


bár nemértem h miért csak a diplomás lehet intelligens?

egy nem diplomás is lehet az, és egy diplomás is lehet sajnos síkhülye.

2010. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
73%
Én ismerek egy ilyen férfit... Csakhogy ő már foglalt. Amúgy fiatal református lelkész/hitoktató/gitártanár/zenész
2010. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
58%

Én is ismerek ilyet, de meleg :D


Egyébként nem vagy egy kicsit nagy igényű?

2010. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
74%

Igen. 3 ilyen férfi ismerősöm van. Mind kollégám, mind a három egyedül van. Tudod miért ? Mert amiket itt felsoroltál, ezeknek a szavaknak így együttesen szinonímája, az UNAlOM!!!!!!!!!!!!!!!!

A háromból kettő össze akart velem jönni. Hadd ne mondjam, hogy a második randiig egyikkel sem jutottam el.

2010. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%
Ja, egyébként az intelligenciának és a diplomának nincs köze egymáshoz. Sőt.
2010. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
91%

amúgy ez fordítva nemegészen így működik. a fordítottját ne te határozd meg, hanem egy pasi. a nőknek, azaz egyeseknek az a tökéletes pasi, amit oda felvázoltál. de egy pasinak már rohadtul nembiztos h az a tökéletes nő, aki szép, okos, sikeres dolgozó, anya és főzöcskézik.

a pasiknak lehet tök más elvárásaik vannak, pl nemtuti h nekik alap a diplomás csaj, és az se tuti, h romantikus csajra vágynak. és ne felejtsük ki az autószerelést:D a nőknek ugye alap az h jaj gyerekek, milyen aranyosak és a pasiktól is elvárják h ugyanúgy prütyögjenek a kölyöknek. a pasi meg lehet azt várná el h konyíts az autókhoz:D


na ezeket csak azért írom, h ne mi nők próbáljuk meg felállítani a pasik tökéletes nőideálját, azt hagyjuk meg nekik. had ők mondják meg mi a tökéletes nekik. mert közel sem biztos h a te pasideálod ellentéte a tökéletes nő.

2010. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
46%
A "tud másik nyelvet", "van kocsija,lakása", "segít a háztartásban"-ezek miért fontosak? Kell valakinek másik nyelvet beszélni, hogy neked megfeleljen? A kocsit, lakást nem jobb közösen összehozni, együtt küzdeni? A háztartás nem a nő feladata? Ja! és attól, hogy valaki hoz virágot, még egyáltalán nem biztos, hogy romantikus... sztem
2010. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
79%
Hát remélem, hogy nincs ! Az ilyen pasi túl tökéletesnek tűni, ezért a pasiért nem kell megküzdeni, teljesen kiszámítható, nem kell megtartani sem, mert annyia tökéletes, hogy úgysem megy félre. Áh nem, dehogy kellene ilyen pasi....
2010. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!