Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1. Szuletesnapi ajandek...

1. Szuletesnapi ajandek otleteket szeretnek, aki tud valami jo tippet irjon? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Szoval, eleg nagy bajban vagyok, mert a kisfiam unokatestverenek lesz nemsokara a szuletesnapja. Ezzel meg nem is volna gond, a gond ott kezdodik, hogy mi meg semmit nem kaptunk toluk (hozzateszem 1 honappal fiatalabb a kisfiam), de elvarni meg elvarja hogy mi vegyunk, vagy hogy meglepjuk a picit szuletesnapja alkalmabol. Mindig "szepen" felhivja ra a figyelmem hogy most ez vagy az jon. (nevnap, szulinap, egyeb...).

A masik nagy gond az hogy tehetos szulok gyermeke, szoval olcso ajandeknak nem igazan orulnenek, erre utalo celzast is kaptunk mar.

Viszont nem akarom hogy megszoljon igy vennek neki valamit, na de mit erdemes ezek tudataban??? Hisz mindene megvan, dragabbnal dragabb jatekok :(

Hozzateszem en eddig mindig vettem a picinek valami aprosagot, meglepetest, szoval nem az a problemam hogy mi nem kapunk, csak igy olyan nehez helyzetben vagyok. Hisz tudom hogy draga ajandeknak orulne a pici anyukaja, na de megis mit vehetnek ami jo es nem tul draga. Ha az anyukat kerdezem, o azt mondja aaaaa, nem kell semmi...,!

Aki volt hasonlo helyzetben, mit vett??? vagy vettetek egyaltalan valamit?? vagy vennetek??


2013. jan. 10. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kaptál még eddig semmit tőle, és még meg is szabja hogy drága legyen, hát akkor én biztosan nem vennék semmit. Max egy kis plüssöt. És legközelebb én is felhívnám a figyelmét, mikor a te gyereked névnapja vagy szülinapja jön. Kiváncsi lennék venne-e bármit is neki. Ha nem, hát akkor én tojnék rá magasról ezek után. asz ő gyereke sem külömb a tiednél, a tied ugyanannyira megérdemelné a törődést vagy ajándékot tőlük, mint az övé tőletek.
2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyennek bármit veszel, nem lesz jó!

De! Én a helyedben készítenék valamit. Az nem is olyan drága, viszont rá lehet fogni, sok munkád volt vele és személyes!:)

2013. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Készíts vagy készítess neki egy aranyos tortát, olyat amiből a pici is ehet. Gazdagék is szeretnek zabálni!
2013. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:) utolso ez nagyon jo, jot mosolyogtam

Gondoltam mar ra, hogy valamit kesziteni, na de mit lehetne?? Az a baj hogy tenyleg passz mit lehetne aminek orulne is, bar lehet mindegy is mit vennek semminek nem orulnenek.

2013. jan. 10. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is suss egy tortat es kesz,ha orul orul ha nem akkor igy jart es kesz:)Foleg ha nem viszonoztak soha akkor mit problemazzal te ezen.Nem?
2013. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabszem ***** válasza:
Ha ő sose vesz semmit nektek és ráadásul ilyen szabályokat szab akkor nem fáradnék drága ajándékkal. A gyereknek amúgy se az számít. Ne foglalkozz azzal, hogy mit mond, a Te lelkiismereted nyugalma miatt vegyél neki valamit ,de ne drága dolgot. Keményfedeles könyvecskét, zenélő játékot, kis hangszert , építőkockát stb
2013. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Sajnos en is tudom hogy nem kellene, de inkabb veszek valami aprosagot, nem akarom hogy utana a hatam mogott magyarazzon es szidjon el mindennek.

A masik hogy a draga ajandek szerintem sem fontos, hisz nem az aranak orul egy gyerek hanem a jateknak maganak. Lehet hogy egy jelentektelen jateknak jobban orul mint egy draganak. Na mindegy ez csak az en velemenyem.

Na majd kitalalok valami jopofa dolgot.

2013. jan. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!