Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy viszonyulnátok hozzá, ha a barátnőtök sírva fakadna?

Figyelt kérdés

Nem hiszti miatt, hanem mondjuk vitáztuk, és nagyon fáj neki, és közben annyira összetörik, hogy elkezd sírni. Ti mit tennétek, vagy hogyan viszonyultok hozzá?

Csak mert én is ilyen vagyok, minden apró dolgot a szívemre veszek, és ha összekapunk valamin, nehezen bírom a veszekedést, és felmerül az, hogy így szétmehetünk, rögtön gombóc lesz a torkomban,és sírok. :/


2013. jún. 8. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Utálom ha valaki sír(csecsemő korom óta nem sírtam), de ha jól néz ki megvigasztalnám. Egy kis békülős szex..
2013. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg egy apró probléma akkor megölelném, és nyugtatgatnám
2013. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
HA jól néz ki? Hisz a barátnőd...
2013. jún. 8. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális emberből hatalmas szeretetet, védelmi reakciót vált ki, beteg emberekből meg gyűlöletet, megvetést, a gyengeség kimutatásának a jeléből adódó szánalmat, stb...
2013. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok,de mivel írtad h Te is ilyen vagy. Hát ha előttem elkezdenél sírni megölelnélek és mondanám h ne sírj hagyjuk abba a veszekedést és mondanám, hogy ami vitát szőtt köztünk azon változtatni fogok. :)
2013. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dogmatix91 ***** válasza:
Utálom ha sír egy lány veszekedés közben. Lehet csak rossz tapasztalat miatt, de mindig azt gondolom, hogy azért sír, hogy csak azért is neki legyen igaza. Ezt szánalmasnak találom és nagyon fel tud idegesíteni. Persze én hülye ilyenkor mindig megvigasztalom még akkor is ha tudom, hogy ez a célja vele.
2013. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megvigasztalnám,aztán megölelgetném.De nincs ilyen gondom,mert nincs kit.
2013. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az ő f@ssága miatt vitázunk és erre elbőgi magát, akkor biztos otthagyom had sírjon. Utána elgondolkozom rajta hogy érdemes e visszamennem hozzá, vagy minden vitánál bőgni fog ahol nincs igaza.
2013. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!