Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nálatok mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mennyire számít, hogy a barátnőtök mennyire népszerű, hány barátja van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.Ha dúl a szerelem akkor az a lényeg,bízzon meg bennem és ne legyen féltékeny
2013. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a leggázabb dolog ez, mikor valaki azt nézi hogy xy-nak mennyi ismerőse van. Sajnos én is belefutottam már olyan lányba, akinek az számít, hogy tele legyen a facebook közös képekkel, meg a világnak azt mutassuk mennyire szép és jó minden, meg hogy hányan, és kik lájkolják a képeinket.


Na meg a másik mikor a barátnők mondják meg, hogy szerintük kivel legyen, meg ki a jó, és nem az érzésekre hallgat...


Normális embernél az egyén számít, és nem az hogy hány barátja van.

2013. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem érdekel.Főleg hogy nekem sincs sok.Az az vannak de nem az az igazi összeszokott szoros társaság/barátság. És nálam nem azért van így mert nem fogadnak be. Befogadnak meg én is lehetnék nagy társasági ember de nincs rá igényem ...
2013. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyire
2013. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a túl népszerű embereket, mert általában iszonytató bunkók és felszínesek. Szerintem az a normális, ha az embernek egy kisebb, de szoros baráti társasága van.
2013. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak hála a jó égnek annyira nem. Egy igazi, nagyon jó barátnőm van, azon kívül egy-két haver, és itt kifújt. Még szerencse, hogy nem hiszi azt, mint egyesek, hogy emiatt mindenképpen antiszoc vagyok :).
2013. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer mikor még 16 voltam most vagyok 20, akkor még új volt a fészbuk, írogatott egy gyerek akit valami buliban mutattak be, szal beírt egy ilyet-sose felejtem el,milyen szánalmas volt :D- hogy, ha én olyan partiarc vagyok(én ilyet nem mondtam neki, de ő tudja),akkor miért csak 3-4száz ismerősöm van..., meglepő kérdés volt, azóta sem kaptam hasonlót. Engem sem érdekel, ki mennyire népszerű meg hány ismerőse van, ha valaki ezzel foglalkozik az már régen rossz
2013. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!