Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők, ha igen, akkor milyen típusú nők azok, akik a kedves aranyos jófiúkra buknak?

Figyelt kérdés
Azt mondják nekem, de én is látom, hogy a nők nagy része a bunkókra bukik, mert az aranyos, kedves jó pasik azok max. friendzónába valók, kutyám is aranyos jelszóval. De azért biztos léteznek még olyan nők, akik az ilyen pasikkal kezdenek. Melyek azok a nők akik ilyen pasikra buknak, vallásosak, 30 felettiek, gyerekes anyukák inkább stb....?
2013. máj. 24. 00:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Vazzeg hagyjátok már abba, nem vagytok se kedvesek se aranyosak, nem ezért menekülnek előletek a nők.
2013. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Léteznek, aranyoskám.

120N

2013. máj. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2013. máj. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a Milfek
2013. máj. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérlek meséld el, mit is takar az "aranyos, kedves jó pasi" kifejezés.

Mert tapasztalataim szerint az ilyenek inkább csak azt hiszik, hogy azok.

Ha hízelgéssel akarsz bejutni valakinek a bugyijába, akkor nem kedves vagy, hanem alattomos.

2013. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A gond szerintem ott van, hogy sok aranyos srác igazából nem tud mást felmutatni azon kívű, hogy aranyos. Egy nőnek azért ennél több kell, például az, hogy érezze magát biztonságban azzal, aki hazakíséri.

Lássuk be, erre egy bunkó, balhés csávó inkább esélyesebb, mint egy kedves, mimózalelkű egyén, aki erőszakot csak kung fu filmekben látott.

Persze vannak ellenpéldák, ellentmondások és egészen vicces kivételek.

Én például az aranyosak srácokhoz sorolnám magam (függetlenül attól, hogy néha nagyon nagy paraszt tudok lenni, de nem diremt csinálom, egyszerűen vannak szociális hiányosságaim) ugyanakkor évek óta tanulok harcművészetet, amit volt "szerencsém" élesben is kipróbalni, szóval a lány megvédésével nem volna probléma. Az más kérdés, hogy bár egész jókötésű, mégis elég alacsony gyerek vagyok, így a lányok nem igazán érzik biztonságban magukat mellettem.

Ezzel szemben van olyan haverom, aki elég tapló, de ennyiben ki is merül, mert egy nulla. Arról nem is beszélve hogy hiába erősebb, meg nagyobb nálam, a bunyóhoz nem ért, simán leverem.

Noha az is igaz, hogy több randija volt, mint nekem. Ő egyszerűen jobban el tudja adni magát, ezért kelthet vonzó benyomást a nőkben.

2013. máj. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"milyen típusú nők azok, akik a kedves aranyos jófiúkra buknak?"


Na itt álljunk meg egy szóra. (Most valószínűleg újat fogok mondani neked - és talán minden válaszadónak - úgyhogy figyelj!)


A kedves aranyos jófiúk akik kifelé azt mutatják hogy ők milyen önzetlenek, őszinték stb. valójában EGYÁLTALÁN NEM AZOK. A "kedves aranyos jófiú" valójában egy viselkedési stratégia hogy az illető megszerezze magának azt amit akar (jelen esetben a nőt). És ahhoz hogy megszerezze magának amit akar a "kedves aranyos jófiú" úgy hiszi hogy állandóan mások vele szembeni elvárásait, kegyeit és szükségleteit kell lesnie illetve kielégítenie, illetve olyan szerepben (a jófiú szerepben) kell tetszelegnie (önmaga előtt is) ami a másiknak szerinte imponál. Vagyis kedves aranyos, jófiú hősünk az egyik legfontosabb dologról hazudik a másiknak már kezdettől fogva csak hogy önös érdekből bevágódjon nála: önmagáról.


Mindeközben virágot, bonbont hoz a lánynak*, megbocsát neki minden egyes késést, bókol neki naphosszat stb. és mindezt saját állítása szerint anélkül hogy bármiféle viszonzást elvárna a másiktól. De ő ebben is hazudozik mivel nem felejt: ha a lány nem akar tőle semmit akkor bűntudatkeltéssel megpróbálja kamatostul behajtani a számlát ("Nézd milyen rendes vagyok, hozom neked a virágot, bonbont, viszlek mindenhova és mégse kellek neked? Neked is csak a bunkók kellenek igaz? XY-nak igaza volt rólad"). "Odaadó" és "önzetlen" hősünk tehát megpróbálja lekötelezni szíve hölgyét és ha valami nem úgy alakul ahogy ő akarja akkor ahelyett hogy érett fejjel elfogadná a lány döntését (urambocsá még higgadtan meg is kérdezné hogy miért nem jön ő be a lánynak) mindent megtesz hogy a másik érezze sz@rul magát.


Hősünk ezt még eljátssza X lánynál majd miután mindegyik elküldi a francba idejön Gyakorira és teszi fel sorban a "Léteznek még olyan nők akik a kedves aranyos jófiúkra buknak?" meg a "Manapság tényleg minden nő csak a bunkókra meg a pénzesekre bukik?" fajtájú kérdéseket.



*Attól hogy valaki udvarias még nem feltétlenül tartozik a fent leírt kategóriába.

2013. máj. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Előző: kár, hogy le fognak téged pontozni (és az is kár, hogy én csak 1 zöld pacsit tudok adni), mert teljesen igazad van.

Túl sok erre a "jófiú".

2013. máj. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

Nagyon jó meglátásaid vannak! Egyetértek.

Kérdező, hidd el, sok lány szereti az aranyos, kedves pasikat. Komoly kapcsolatra általában ilyet választunk magunknak párnak.

De, ahogy előttem is írták, a kedvesség és az aranyosság koránt sem elég. Annál több kell. Noha ezek is lényeges vonások.

2013. máj. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7-8: Én azokkal a nőkkel is rendes és segítőkész vagyok, akiktől nem akarok semmit. Ilyenkor mi van?
2013. máj. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!