Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság így? Van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság így? Van egy lány, nő, aki mindig fontos volt az életemben, ő 22, én 23 voltam, mikor összejöttünk.2 és fél évig voltunk együtt, utána én kimentem külföldre.

Figyelt kérdés
Volt egy -két csaj, akikkel haverkodtam, stb, de igazából mindig a régi barátnőmmel kerestem a kontaktot. Ő soha nem tudta nekem megbocsátani, hogy elhagytam , és kimentem külföldre kalandok miatt, stb. Beteg is lett miattam, meggyógyult. Most 27 éves. Azt kértem tőle, hogy jöjjön ki hozzám, mert el tudnám vele képzelni az életet, csak vele tudtam el, soha mással mindig is. Azt mondta, hogy túl sok a veszítenivalója , már szeretne gyereket, stb, és attól lenne boldog. Azt mondta, úgy kijön hozzám, ha előtte összeházasodunk. Mi a véleményetek erről?
2013. jún. 9. 00:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy már alkoholista lett és szcientolus vagy sátánista szektában magas rangú tag
2013. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: rohadt vicces vagy
2013. jún. 9. 01:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Maga a tény, hogy hajnali fél 1 és fél 2 között ezen töröd a fejed számomra azt sugallja, hogy sokat jelent számodra most ebben a pillanatban is. Leírásodból úgy tűnik, hogy Te sem vagy számára közömbös. Szóval adott egy kölcsönös vonzalom, ami már néhány évet átvészelt és nálad a labda. Határozd el magad valamelyik irányba, a Te/Ti életetekről van szó és tégy a szerint. Ha nem akaraod őt, akkor ne hívd, ne keresd, csak felzaklatod vele feleslegesen. Ha meg kell neked, akkor kerekedj fel, gyere haza szerezz egy vörös rózsát, csöngess be hozzá, ha esetleg beenged, akkor mondd el neki is azt, hogy mit jelent számodra, amit itt fent leírtál. Persze mindez csak az én szubjektív véleményem...
2013. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem kicsit érthető a paranoiája, hiszen mi a biztosíték arra, hogy aki 1x (többször) átverte, megalázta, nem volt neki elég fontos, még 1x nem viselkedik így? Ha tényleg szereted, hozd meg érte ezt az "áldozatot".
2013. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!