Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam neki hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, már elég régóta tetszik. Szerintem én is tetszek neki, de jó fejnek tart az biztos( jóba vagyok a haverjával) Nem tudom hogy elmondjam e neki, mert azért csak neki kéne kezdeményezni, de lehet nem mer, vagy ilyesmi, mert azt hallottam, nem egy csajozós típus. Be szeretném vallani neki, hogy tetszik nekem,mert ha nem jönnék be neki, akkor úgyse látjuk többet egymást mert elballag. Szerintetek jó ötlet ez? És ha igen, akkor hogy mondjam el neki? Értelmes válaszokat ha lehet, előre is köszi.:)

( Nem vagyok egy szürke egér vagy ilyesmi, elég sok mindenkivel jóba vagyok a suliból, köztük pár fiúval is.)



2013. jún. 9. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki, veszíteni valód nincs.
2013. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy írok neki facebookon, hogy beszélni szeretnék vele, és másnap van a suli mellett egy kis park, oda elmegyünk, és elmondom neki.
2013. jún. 9. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ez nem rossz ötlet, és hogy tervezed tegyük fel ha igent mond.:D Mert csak azt írtad le mi lesz ha nem jössz be neki.

Arra gondoltál hogy ugye új suliba kerül gondolom ott is lesznek csajok és ha mondjuk megtetszik neki valamelyik mit csinálsz?:d

2013. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ha tetszem neki, akkor gondolom megbeszélünk egy randit vagy ilyesmi.:)

Hát ezen még nem gondolkoztam, de ez épp olyan mint mikor valakik járnak, de nem ugyanabban a suliba járnak. Szeretik egymást, ezért nem is nézik az ottani embereket.És ha járnánk, és szeretnénk egymást, miért tetszene meg neki más lány?!:)

2013. jún. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!