Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet bármikor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet bármikor is valami ebből?

Figyelt kérdés
Van 1 lány az életemben. Kb 2 éve ismerjük egymást, én is nagyon szeretem őt, ő is nagyon szeret engem. Ő barátként tekint rám, én nem. Volt már róla szó, hogy esetleg lehetne - e több köztünk, de mindig oda jutottunk ki, hogy ő nem akarja feladni a barátságot a szerelemért.. Lehet hogy majd ez a véleménye megváltozik valaha? ..
2013. jún. 9. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű...
2013. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idô alatt nem változott meg a véleménye,szerintem már nem igen fog.Csupán csak barátok maradhattok.
2013. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
" nem akarja feladni a barátságot a szerelemért". Ez a legszarabb duma, azt jelenti, hogy esélyed sincs. Ez a szöveg azt jelenti, hogy jó, hogy van neki egy lelki szemetesláda, egy biztos pont, akihez mindig rohanhat, ha valamelyik faszijával éppen baja van, de neked persze soha semmi esélyt nem fog adni, mert nem vagy az esete. Ne is reménykedj, ebből
2013. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsi véletlenül elküldtem, szóval ebből soha nem lesz semmi. Minden fiú jár így az életben, én is voltam már a barát zónában, hidd el, onnan nincs kiút! Keress magadnak egy másik lányt, mert ezzel csak az idődet vesztegeted. A legjobb, ha feloldod a "dilemmáját", és közlöd, vele, hogy a barátságot mindenképpen fel kell adnia, csak döntse el, szerelem lesz belőle, vagy semmi, rögtön ki fog bújni a szög a zsákból...
2013. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmm.. :( köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 9. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
(ha alapvetően nem szenvedsz és nincsenek álmatlan éjszakáid miatta, ne rúgj fel egy jó barátságot. Attól még szerethet Téged, mint embert.)
2013. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát őszintén szólva minden napomba beleivódik ez a fájdalom, hogy nem lehet az enyém.. volt úgy hogy éjszakákon át ezen agyaltam, nem tudtam aludni.. manapság nem talál az ember olyan könnyen olyan lányt, aki nem iszik, nem cigizik, normális.. ezért is akarnám Őt oly nagyon..
2013. jún. 9. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam, hogy hagyd a fenébe. Tudom, hogy nem könnyű, és normális párt találni sem az, de hidd el, még mindig jobb simán egyedül lenni, mint ezen szenvedni nap-mint-nap.
2013. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, igazad van.. köszönöm mégegyszer.
2013. jún. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!