Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan irtó ciki, kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan irtó ciki, kínos helyzet a randitokon, amikor azt gondoltátok, ebből így, ez miatt már nem lehet kapcsolat és mégis lett?

Figyelt kérdés
Mi volt az a kínos eset? Emlegetitek azóta is? Akkor elnevettétek vagy kínos csöndben voltatok?

2013. máj. 27. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ami annyira kínos eset volt, abból nem lett kapcsolat, mert nekem annyira nem jött be a srác, így a kínos (véletlen és teljesen megérthető) cselekedete után nem biztattam, és inkább nem mert újra jelentkezni... Szegény. :(


"Csöndek" meg szoktak lenni első találkozásokkor, de ezek természetesek, annyira nem lehetnek kínosak...

2013. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk az első találkozás volt egy kicsit kínos,mert tökrészegen pár mondatnyi beszélgetés után már egymás szájában voltunk,aztán meg mégjobban megismerkedtünk...

Ezután 1 hétig mint ha mi sem történt volna,elkezdtünk randizni,azóta együtt vagyunk immár 2 éve:P

De azt azért megbeszéltük,hogy a gyerekeknek majd kitalálunk valami romantikusabb verziót az első találkozásunkra:D

2013. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nekem csak az volt. Az első párommal úgy találkoztam, hogy eljöttek meglocsolni, mert a bátyja ismerte anyukámat. Nagymamás pizsamában, mosatlan hajjal, papucsban és zokniban látott először.

Volt, akivel a randin vettem észre, hogy az egyik, nagy lógós fülbevalóm elveszett. Ott kerestem mindenhol a teázóban. Végül kiderült, hogy itthon van, mert be sem raktam.

A mostani párommal az első találkozásunkkor be voltam csípve(közös baráti buli). Közben felhívott a nagymamám és részegen próbáltam úgy beszélni vele, hogy ne tűnjön fel neki. Vele azóta is együtt vagyok.

Mind kapcsolat lett, akármeddig tartott is.

2013. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Amado atya ***** válasza:
92%

Hirtelen hívott randira, én meg előtte bablevest ettem.

Az egész randit végig fingadoztam, mégis másfél évig együtt voltunk.

(Nem a fingás miatt mentünk külön).

2013. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
A csajt a találka helyszínén leszólította 1 csávó, azthittem a barátja elkísérte, de nem. Így az első pár másodperc oda lett, mivel kezeltem és bemutatkoztam neki. És az első fél perc alatt eldől minden.
2013. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!