Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért nem akar senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem akar senki sem a barátnőjének?

Figyelt kérdés

16/L

Az iskolában sokan csúfoltak (álltalánosban, főleg a fiúk) hpgy nagyon csúnya vagyok. Megvertek, beszóltak nekem meg sok hasonló történt. Most a középsuliban nagyon rám száltak a lányok. Persze itt is piszkálnak a fiúk (ill. csak 1 fiú). Fb-n meg irogatnak nekem fiúk, hogy összejönnének velem. Utcán ismeretlenek köszönnek nekem. Leszólítanak. És ott meg mondják, hogy nagyon szép vagyok. Igaz én nem vagyok az a beszológatos csaj mint a legtöbb osztálytársam akiket istenítenek. Nem szégyenítek le senkit, mindig lehet rámszámítani, segítek mindenkinek, kedves vagyok, önzetlen, barátkozós típus, csak egy kicsit visszafogott, ne hogy valaki félreértse: nem önfényezésből írtam, hanem engem hogy látnak a többiek. 166cm vagyok, 50 kg most. Régen kövér voltam, gondolom azért is csúfoltak. Azt hittem ha lefogyok akkor legalább egy kicsi szeretetet apok tőlük. Sokszor nézem az egyik lány osztálytársamat akit ugyanúgy piszkálnak mint engem. De neki rosszabb, mert kövér, alacsony, a haja se szép annyira , neki pedig volt már 5 barátja is. Lehet, hogy még fiatal vagyok hogy legyen barátom, csak nagyon rossz érzés, hogy minden osztálytársamnak még a leggyerekesebbnek is volt barátja.


2013. jún. 9. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia van kedved ismerkedni? :) 17 f
2013. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ám hülyének sem vagyok hülye, mert tudok németül és angolul is. Persze nem felsőfokút hanem egy jó középfokút.
2013. jún. 9. 18:05
 3/16 anonim ***** válasza:

neked a hülye ott kezdődik aki nem tud angolul meg németül?

az bravó

2013. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem!! Nem így értettem! Nem így akartam írni. Na akkor kijavítom úhy nem vagyok hülye, hogy azért jó vagyok belőllük.
2013. jún. 9. 18:09
 5/16 anonim ***** válasza:
írhatsz
2013. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha őszinte véleményt kérsz a külsődről, akkor küldj egy képet, nem fogok finomkodni.


Ha nem ezt szeretnéd, akkor nem értem a kérdést, csak önsajnáltatásnak tűnik :)

2013. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

NYugi engem is általánosban b*sztattak folyton akkor én is kövér voltam. Középsulira lefogytam én is, bár azért néha énis kaptam amíg meg nem mutattam hogy ki tudok már állni magamért aztán akkora már elégé ritkán próbálkoztak be. Amit leírtál magadról az alapján semmi gond nem lehet veled, de így láthatatlanba nem sokat tudunk erre mondani. Viszont! Ne foglalkozz a hülyegyerekekkel:D Ebben a korban igénylik hogy b*sztassanak valakit. Te meg csak légy türelmes, tuti lesz nemsoká barátod is.


22/F

2013. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

jóvvvvan még kislány, nem rossz szándékú:D....


sok f*asz van ne foglalkozz velük akik csúfolnak, majd lesz valaki aki azért szeret aki vagy.Azokra hallgass akik szeretnek.Önbizalmad meg legyen több.Ne hidd hogy ők jobbak ezért.

2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ismerőseb botlani. Azért megkérdezhetem, hogy hol laksz?
2013. jún. 9. 18:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz annyit mások véleményével. Az írásodból jól látszik, hogy nem vagy még érett egy kapcsolatra. Nem kell siettetni semmit. A barátok pedig nem azért vannak, mert valaki szép. A népszerűséggel igazi barátok nem, csak haverok járnak.
2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!