Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy leszbikus kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus kapcsolatban mennyire számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
19 és 26 évesek vagyunk. Nagyon jól kijövünk egymással, viszont tartok tőle, hogy a korkülönbség miatt kapcsolat nem lehet a dologból. Kíváncsi vagyok, hogy közöttetek van-e olyan lány, akinek a barátnője idősebb 5-6-7 évvel, és nálatok ez mennyire volt fontos tényező.

2013. jún. 9. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attól fog függeni, hogy milyen valakinek a szexuális orientációja... Ez attól függ, hogy a két fél jól érzi-e egymást a másikkal, megértik-e egymást, vannak-e közös témák, stb... Tehát pont, mint egy hetero kapcsolatban is.


Én 18 vagyok és egy 23 éves lánnyal ismerkedem, de meg sem fordult a fejemben, hogy az 5 év miatt lemondjak a dologról...

2013. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én sem mondanék le Róla, mert baromira érdekel. Nagyon megfogott, szabadulni sem tudok tőle, és nem is akarok. :)

Egyébként 5 év szerintem sem sok. A 7 éven meg valamiért mégis elgondolkoztam.

2013. jún. 9. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Mért vannak kétségeid efelől? Nem vagytok egy hullámhosszon vagy miért vagy bizonytalan a dologba?
2013. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mióta ismeritek egymást? Mert ha nem olyan rég óta, akkor esetleg még érdemes jobban meg ismernetek egymást, beszélgetnetek hátha utána nem leszel bizonytalan a dologba mert meg látod, hogy egy hullámhosszon vagytok. Amúgy végül is 19 éves már nem kiskorú szóval olyan téren nincs probléma. Max ami esetleg gond lehet, ha pl. te inkább otthon ülős tipus lennél ő meg még inkább bulizna.. de ez úgy is meg oldható.
2013. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha megvan az összhang nem lehet gond.. Csináljatok együtt programokat, meg olyan dolgokat amiben mind a ketten jól érzitek magatokat és nem lehet gond. Köztem és a barátnőm között 8év van, Ő 29, és minden tök jó... jól érezzük magunkat... vitáink is inkább csak a neten vannak.. A net már csak ilyen... Szóval, minél többet legyetek együtt és élvezzétek :)
2013. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pár hónapja ismerjük egymást, viszont ritkán beszélünk. Ő dolgozik, azért nem ér rá, én meg a suli miatt. Így még nem is volt sok téma, amiről beszélni tudtunk volna. Viszont nem tudom hogyan hozhatnám fel, hogy én szeretném jobban megismerni, többet beszélgetni vele... Nem akarok tolakodó lenni, ha esetleg tényleg annyira nem ér rá, hogy levelet is ritkán ír. (Mielőtt valaki megkérdezné, nem azért nem ír, mert nem akar. Ezt már megbeszéltem vele.)

Annyit tudok róla, hogy nagyon szeretne már kapcsolatot, hiányzik neki egy társ. Mivel még annyit nem beszéltünk, hogy valódi bensőséges viszony is kialakuljon (már amennyire ez neten lehetséges), nem merem elhívni sehová sem.

2013. jún. 10. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez elég szánalmas már ne haragudj. Még nem is találkoztatok, de már szinte szerelmes vagy..ezzel el lehet üldözni akárkit.
2013. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, a barátnőm 19. Nálunk érződik azért. Én már komolyabb vagyok és másként gondolkozom, mint ő. Nagyon tapasztalatlan még. Egyenlőre nem mondanám, hogy zavar, de na... Viszont ez nem általános. Van egy barátnőm, ő biszex, 17 éves és sokkal érettebben viselkedik, mint a párom. Szóval...
2013. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mi szánalmas és mi nem. Mivel nem tudod miről beszéltünk eddig, úgy gondolom nincs jogod ilyet véleményt alkotni. Vagy tartsd meg magadnak. Nem ez volt ugyanis a feltett kérdés.
2013. jún. 11. 08:18
 10/12 A kérdező kommentje:
*ilyen
2013. jún. 11. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!