Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi válság, nagy korkülümb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi válság, nagy korkülümbség, leszbikus téma. Mi a külsű szemlélő véleménye? Van így értelme egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A kérdés megértéséhez el kell mesélnem a kis történetemet.

Tizenöt éves voltam, amikor egy egyéjszakás kaland eredményeképp teherbe estem. Csúnya ügy, még az apát sem tudtam megnevezni. A szüleim nem engedték, hogy elvetessem, amiárt nagyon kimondhatatlanul hálás vagyok, ma már el sem tudnám képzelni az elmúlt húsz évet a lányom nélkül. Az igazság az, hogy néha nehéz lányomként tekintenem rá, hisz kategóriákkal bölcsebb nálam. Hihetetlen mély gödrökből húzott ki már egész kislány kora óta.

A férfiakkal nem volt sok szerencsém. Volt aki becsapott, volt, akit én csaptam be, utóbbi főleg az utőbbi időben történt, mert a sok csalódár után elkezdtem falni a férfiakat. Az elmúlt négy éveben csak egyéjszakás kalandjaim voltak.

Lányomnak van egy barátnője, ő 19 éves. Rengeteg időt töltött nálunk, én is jó kapcsolatban voltam vele. Egy éve nyilvánosan bevallotta, hogy kizárólag a saját neme iránt vonzódik. Meglepődtem, mert én addig buta módon csak tüsihajú, kismmellű, férfiasan viselkedő meleg nőket tudtam elképzelni, azt hittem, hogy magukra adó, gyönyörű meleg hölgyek csak a filmekben léteznek, a férfiak elkápráztatására. Amin még ikább megleppődtem, az az, hogy érdeklődni kezdtem iránta. Szerelmes lettem, sok év sorám először, egy nőbe, aki a lányommal egyidős. Próbáltam a tudtára adni apró jelekkel, de ne nem kaptam viszonzást. Végül a lányommal beszélt, aki egyébként mindenben támodatja őt. Azt kérte, hogy beszéljen velem, mennyire gondolom ezt komolyan. Így a lányom hozott minket össze! Sokat vívódtam, míg rájöttem, hogy valódiak az érzéseim. Ennek már fél éve, négy hónapja a lányom is elment szerencsét próbálni, a szerelmem pedig hozzám költözött. Boldog vagyok, mindent megkapok a páromtól és érzem, hogy ő is nagyon szeret. Teljesen felvállaltam, az utcán is bátran fogom meg a kezét.

Ami viszont nem hagy nyugodni, az az, hogy tizenhat év van köztünk. Félek, hogy ezzel tönkreteszem az életét, hogy elveszem tőle a lehetőséget, hogy a saját korosztályából találja meg élete párját. Csak jót akarok neki, hisz ő hozott fényt az életembe!

Jogosak a félelmeim? Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?



2013. febr. 12. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
külső szemlélőként csak az tűnt fel, hogy a különbség szót helytelenül írtad.
2013. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő rosszul érezni magát, akkor ha bele is ment, már rég nem lenne melletted. Nem értem a problémád, boldog vagy.


Az meg, hogy másik mit gondolnak, szerintem a legkisebb mértékben se érdekeljen. Miért tennéd tönkre az életed, szerintem ellenkezőleg. Szerelmes vagy belé, rendesen bánsz vele, az élet is úgy hozta, hogy egymásra találjatok.


Ilyen hülyeségekkel ne emészd magad.

2013. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
életét*
2013. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jó, elnézést, de ezem muszáj fennakadni?

Ha az ember gyorsan gépel, előfordul, hogy egy másik gombot nyom meg, tudtad?

2013. febr. 12. 19:43
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Ripedon19!
2013. febr. 12. 19:44
 6/20 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy micsoda sztorit faragna ebből Elfriede Jelinek német feminista írónő!
2013. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A férfiakkal nem volt sok szerencsém. Volt aki becsapott, volt, akit ÉN! csaptam be.
2013. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát igen hatos, bonyolult a történet, de ez a helyzet.
2013. febr. 12. 19:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldogok vagytok együtt, akkor miért ne. Neked is kijár a boldogság egy párkapcsolattól, ha már olyan keveset kaptál eddig belőle az élettől.
2013. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Ez a leszbikusság családi vonás úgy tűnik nálatok.
2013. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!