Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hétvégén lesz a szülinapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén lesz a szülinapja, mi lesz ha nem hív meg rá?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy kocsmába beülős lesz, szóval nem egy ilyen nagy ünneplés, és majd pont olyan helyen lesz, amit én mutattam neki. A baráti köre lesz ott (nem csak fiúk, szóval nem ilyen kanbuli).

A mi "kapcsolatunkról" annyit kell tudni, hogy már nagyjából 2-3 hónapja alakul a dolog, ebből az utolsó hónap gyakorlatilag teljesen olyan volt, mintha járnánk (hetente több együttalvás is meg sok program), de még konkrétan nem mondtuk ki, hogy egy pár lennénk.

A legjobb barátai tudnak erről, néhányukkal találkoztam már, de még közös programon nem voltam velük.

Úgy érzem a szülinapjára nem fog meghívni. Valahol érthető, mert nem különösebben ismerem őket, de másrészről meg... hát eléggé rosszul esne.

Mit gondoltok erről? Elég gáz lenne, ha nem hív el, ugye?


2013. jún. 9. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
"Elég gáz lenne, ha nem hív el, ugye?" Te ezt már magadban eldöntötted, hogy gáz. Amúgy meg ha ilyen a kapcsolatotok akkor illene meghívnia téged.
2013. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!