Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem ez elősködés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez elősködés. Szerintetek? Bőven lent.

Figyelt kérdés

Nos.. az a problémám hogy a barátom élősködik..vagyis szeri ntem tuti..

hát 1hét híján 1 hónaposak voltunk..ígérte a legjobb barátnőm előtt ráadásul hogy elvisz mekizni.. hát nagy nehezen belementem..aztán eljött az 1 hónap .. sehol semmi.. se pénz nála semmi.. na jó.. nem is izéltem rajta..

aztánrá pár napra vett magának kaját és csak annyit kérdezett hogy.. ' nem zavar ha eszek?' nem mondtam rá semmit.. aztán vett nekem egy tábla csokit mondta hogy egyem már meg most.. mondom most nem kérem majd később..erre felbontja és megette magába..aztán pénteken voltam vele meg barátnőmmel a boltban ..és mi még bent időztünk meg nézegettünk.. ő meg vett magának egy csokit.. aztán kiment és megette.. minket megse kínált ..aztán most szombaton meg voltunk mekibe..és én hívtam meg fagyira mert mindig bevágja hogy nincs nála megint pénz...ez Szerintetek mi??


2013. jún. 9. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

nem élősködő, hanem zs.

meg zsugori

2013. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Smucig.
2013. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Udvariatlan , zsugori a kölök.
2013. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Tudod te, mit jelent az élősködő szó?


Egyébként a pasik többsége nem szívesen osztozkodik kaján (~Joey nem ad a kajájából).


Az meg bárkivel előfordul, hogy nincs nála pénz, nem hiszem, hogy egy 200 forintos mekis fagyin kellene hisztizni.


(Elvisz mekizni? Ez a program? Most komolyan? Áhhh...)

2013. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!