Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szívem szerint azt mondanám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szívem szerint azt mondanám a páromnak, hogy most szakítsunk és mikor kiéltem magam folytassunk mindent. Az azt jelenti nem szeretem igazán?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nagyon szeretem és letudnám élni vele az életem,de még fiatal vagyok és érzem nem éltem ki magam. Ö már ezt az idöszakát letudta.
2013. jún. 9. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ostoba vagy, azt jelenti.
2013. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha igazán szerelmes vagy, ezek nem merülnek fel benned. Akkor a kapcsolat ugyanis nem nyűg lesz, nem egy gátló tényező a bulizásban.
2013. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ismerős.. de hidd el, ez csak átmeneti:) hány évesek vagytok?
2013. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Lány vagy?? Vagy Fiú??
2013. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted és nem gondolod komolyan vele ezt hiszen ha ép ésszel belegondolsz amig te kiéled magad addig ő talál valakit aki komolyan veszi és tényleg szereti. Ha bulizni akarsz élni válaszd azt de akkor ne hülyitsd engedd hogy boldog legyen
2013. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

16. 23

Lány

2013. jún. 9. 21:58
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
ajaj, 16 évesen valóban korai még lekötnöd magad.....
2013. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor felteszem a kérdést, hogy mi az amit a kiélés alatt értenek az emberek?


Ha elég érett a pasi, és jó a kapcsolat, akkor együtt is bármit csinálhatnak, lehet menni bulizni, társaságban lehet lenni, ilyen szempontból egy kapcsolatban is kiélheted magad.


Csak sajnos sokan a kiélés alatt a ribanckodást értik, meg azt hogy össze kell feküdni bárkivel, mert attól majd jajj de jó lesz nekik.

2013. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
nem tudom h miért kell lepontozni, a 16 éves az még szinte gyerek. sok tapasztalnivalója van még az életben. mondjuk azt se értem, h a 23 éves h nem talált korban hozzáillőt, na de ok..
2013. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
nem feltétlenül összefeküdni mindenkivel, de ez is hozzátartozik. az első szerelmekből nagyon ritkán lesz kapcsolat. bulizni kell, külön is. nem jó ha a parod mindig ott van..... tehát meg kell tapasztalni azt is h milyen amikor szinglin mész el erre-arra, csinálni pár marhaságot.. aztán jöhet a komolyság..
2013. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!