Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akar hagyni a párom! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar hagyni a párom! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyunk együtt,az elején minden tökéletes volt..aztán jött egy hatalmas hullámvölgy amiből azóta sem tudunk kilábalni(kb. másfél éve)Azóta egyfolytában csak veszekedtünk,minden kis apróságokon..Mindent egymás fejéhez vágtunk..aztán hatalmas kibékülések,megbeszéltük,hogy több ilyen nem lesz.Aztán olyan 3 hete minden megváltozott.Összeveszett a szüleimmel,velem is.A ballagásomra eljött,megölelt,virágot hozott..és én voltam a legboldogabb ember,addig amíg köszönés nélkül le nem lépett(mert ő nem akart balhét..helyette a ballagásom napján hagyott faképnél)természetesen ő volt megsértődve,hogy mi az hogy nekem ez nem tetszik...Azóta amikor együtt voltunk,nem volt SEMMI probléma az égvilágon!Múlthét vasárnap átmentem hozzá,és akkor sem volt semmi probléma(holott akkor már a fejébe vette hogy szakítanunk kell,mert ez nem működik) és még írt egy sms-t,hogy bevallja nem örült nekem mikor átmentem,de nagyon jó érzés volt látni!Csütörtökön találkoztunk még akkor is minden olyan volt mintha együtt lennénk! Aztán végül megkérdeztem hogy mik a szándékai velem,erre azt felelte,hogy nem akar velem kibékülni,de nem is akar tönkretenni,de ez így nem mehet tovább.Én teljesen összetörtem..Hiába mondtam neki,hogy beszéljük meg mi a probléma mi miatt vagyunk feszültek..nem volt hajlandó..és tessék itt vagyunk.! Eddig nem volt munkahelye,elfogadtam hogy az miatt feszült..de láss csodát szerdán kezd az új munkahelyén..és engem eldob!! Szerintetek mivel tudnám jobb belátásra bírni vagy hogy beszélje meg velem a dolgokat ??? Köszönöm előre is!

2013. máj. 18. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elég egyértelmű, hogy neki nem kell ez a kapcsolat. Nem értem, miért nem lehet elfogadni. Lehet hogy te máshogy érzed, de neki nem kell. Volt elég időtök megbeszélni nem? És szerintem ő érzi, hogy mindig csak balhé van belőle.
2013. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban szorítod, annál inkább kicsúszik a kezeid közül.
2013. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt. Szintén ilyen hosszú idő után. Szal ami nem megy az nem kell erőltetni. Lesz majd más!


22/F

2013. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyj neki egy kis szabad teret, ha menni akar menjen. Ne szakítsátok meg teljesen a kapcsolatot, hagyd nyitva neki a kiskaput. Ha szeret még, csak most nem érzi, akkor fog rájönni ha elveszít.

Ha pedig nem szeret, fiatal vagy még. Voltam már a te cipődben tudom hogy nehéz, engem négy év után hagyott el a párom és 2 ÉV után kerültünk össze megint. És mégsem volt csak egy 8 hónapos kapcsolata nekem is neki is. Tehát nem bújtunk ágyba az első szembe jövővel.

2013. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és hogy hozzá tegyem azért nem lépett csak 2 év után a párom, mert azt hitte úgysem fogadnám vissza azok után amit tett. Csak mikor egyszer összetalálkoztunk, akkor derült ki hogy az én kapum még mindig nyitva áll!
2013. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Csak az a baj,hogy nem tudok várni:(
2013. máj. 18. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem ne keresd többet, de ne is tiltsd le sehonnan. ha szeret, akkor meg fog keresni, ha hiányzol neki. ha nem, akkor meg találsz olyat akivel boldogabb leszel.


nekem nincs jó tapasztalatom a szakítás után újra összejöjjünk dologgal. és tényleg találtam: mérföldekkel jobb pasit:)(a férjemet) te is találnál.


illetve ha nem szeret már, akkor nincs értelme annak hogy visszakapd, mert úgyis megint vége lesz előbb utóbb. inkább gyászold meg, aztán keress jobbat:)


27/N

2013. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát igyekszem!
2013. máj. 21. 12:57
 9/9 anonim válasza:
Mi történt azóta? Visszajött?
2019. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!