Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nagyon gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz, hogy 27 évesen egyedül vagyok -- és nem is volt még eddig soha senkim?

Figyelt kérdés

Nem mintha különösebb elveim lennének ezzel kapcsolatban (tisztaság a házasságig stb.), vagy túl nagy elvárásaim lennének, egyszerűen csak soha senkivel nem kerültem olyan kapcsolatba, hogy ennyire közel engedtem volna magamhoz. Alapjában véve elvagyok így, élem a mindennapjaimat, elfoglalom magam munkával, sporttal, és csak néha tör rám a magányosság, de akkor aztán nagyon fáj. Már a külsőm miatt is elítélnek (nem vagyok egy szépségideál, az igaz, de azért igyekszem a lehető legtöbbet kihozni a nem igazán létező adottságaimból), de még ha kezdetben kedvesek is hozzám, amint egy kicsit is jobban megismernek, mindenki elfordul tőlem.

Szerintetek mit csinálok rosszul?

Nagyon kérem, senki se ajánljon nekem többé "pszich"-hel kezdődő foglalkozású embereket, mert ez az út már megvolt, és nyugodtan mondhatom, hogy állatkínzásnak is beillett, amiken én ott keresztülmentem, azt tőlünk kicsit nyugatabbra a vágóállatokkal szemben büntetik.


2013. jún. 10. 16:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
csaj vagy?
2013. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, csak néha már öregnek érzem magam ahhoz, hogy "csaj"-nak tituláljanak, bármennyire is röhejes ez.
2013. jún. 10. 16:39
 3/27 anonim ***** válasza:
Semmi gond szerintem.
2013. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
küldesz képet?
2013. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy majdnem teljesen normális barátom (ok, volt azért egy kis beütése, de minimális). A felmenői berakták kezelésekre. Nem tudom mennyi időt töltött ott, kb. 2 évet.


Legutóbb mikor találkoztam vele egy normális mondatot nem tudott összerakni, csak értelmetlen hülyeségeket beszélt. A súlya kb. a korábbi háromszorosa. A tekintete üres, az értelem szikráját sem láttam felcsillanni benne.

2013. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
a foglalkozási körödben nézz szét!!munkahely,vagy sportolásnál könnyebb ismerkedni :) De akár elisnézhetsz 1 buliba
2013. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

a pszichológusok csak beszélgetnek veled és egyáltalán nincs mitől tartanod


akik gyógyszerekkel tömnek meg szétsokkolják az agyadat gyógyítás gyanánt amíg egy nyáladzásra is alig képes izé leszel az más


pszichiáter

2013. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
egyébként elképzelni sem tudom, hogy azok a hozzátartozók akik hasonló sorsra juttatják rokonukat hogyan számolnak el a lelkiismeretükkel mikor meglátják a végeredményt
2013. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, csak fura. Amikor jobban megismernek és elfordulnak tőled, akkor szokták valamivel indokolni?
2013. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Képet kérünk! :)
2013. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!