Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan manapság egy okos orvos, aki ráadásul csinos is és nagyon kedves figyelmes akinek ráadásul a mércéje is eléggé alacsony, és már több éve egyedül van?

Figyelt kérdés
Egy fórumon ismerkedtem meg egy nagyon csinos okos, eszméletlen figyelmes kedves doktornővel. Elmondása szerint már több mint 3 éve szingli és még szexuális kapcsolata se volt azóta. Kérdeztem mekkora a mércéje arra azt mondta, hogy csak annyi a fontos neki, hogy szeressék, megbecsüljék őt és hogy okos legyen, de nem fontos neki a külső, lehet nála alacsonyabb, kövér is meg vékony is stb. Aztán az is megkérdeztem, hogy akkor miért vagy ilyen régóta egyedül, arra azt mondta, hogy a munkája miatt, meg sokat sérült, és a pasik leginkább csak a szexet akarják tőle és hogy eléggé maradi, aki csak nagyon sokára adja oda magát. Létezhet ilyen nő? Létezhet, ilyen helyzet? Én sem vagyok valami szépség, eddig elutasítottak, főleg a külsőm miatt, de ő rám azt mondta, hogy semmi baj nincs velem. Lehet tényleg ilyen szerencsém van? Van esélyem ilyen tökéletes nőt találnom vagy csak kamu a dolog, mert ilyen nem létezik. Ismerkedjek vele?
2013. jún. 5. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szar van a palacsintában.
2013. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Problem? ***** válasza:
Ki tudja de szerintem átpaliznak.
2013. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírtak alapján még igaz is lehet, de miért nem találkozol vele? akkor minden kiderülne szerintem...
2013. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Személyesen beszéltél vele?ameddig nem addig egy unatkozó nyugdíjas bányász is lehet doktornő, diáklány ,akárki.Amennyiben az online tevékenység kimerült puszta irkálásban akkor sanszos hogy hintába rakott valaki mert az neki jó.Csikarj ki egy skypos vagy telefonos "randit"ha nem megy bele passzold a dolgot
2013. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen tervezem már, de 1 hete ismerem
2013. jún. 5. 14:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Olyan van, hogy a külső kevésbé fontos egy nőnek: én is ilyen vagyok! De más dolgokban nagyon magasan van a mércém, és ehhez pl. hozzátartozik a szex is.

Ha neki elsődleges, hogy megbecsüljék, szeressék, akkor az elég komoly önbizalomhiányra vall, akár még személyiségzavarra is esetenként. Nem hinném, hogy "tökéletes" lenne, vannak ott azért gondok, amik hosszú távon buknak ki... és itt főleg személyiségbeli dolgokra gondolok!

2013. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
99 % hogy csak egy 14 kiskamasz szórakozik veled, de ki tudja.. Lehet az az 1 % igazolódik be. Találkozz vele, utána eldől
2013. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerkedjek vele?"

Most tök őszintén! Mire várnál???

2013. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es.

Az biztos, hogy nem kamasz, írásából kiderül, stílusából. Én is orvostudománnyal foglalkozok és beszélgettünk szakmáról és vágja a dolgokat, okos nagyon. Lehet csak szórakozik, 70 éves unatkozó háziorvos stb :D, de biztos ért a dolgokhoz

2013. jún. 5. 14:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt mintha már kérdezted volna, de akkor ide is leírom. Igen, létezhet. Ha valakit folyton a szexszel traktálnak, előbb-utóbb elkezd tőle undorodni és távolság tartó lesz, nem kezd akárkivel. Szóval nyugodtan ismerkedj vele, de ne nagyon hozd fel a szex témát.
2013. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!