Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok emiatt dühös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok emiatt dühös?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet hogy távkapcsolatban élek a barátommal. Nem lakik olyan messze de egyetem/munka mellett nem sokszor találkozunk, így nekem minden egyes vele töltött perc kincs. Na már most az én szívem szerelme kijelentette, hogy ő akkor nem akar velem találkozni ha épp megvan a havim. Ezen kicsit dühös lettem mert így kb olyan mintha ez az egész csak a szexről szólna neki és az nem is lenne már neki fontos hogy velem legyen...:/
2013. jún. 11. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak használ téged. Dobd ki, és keress mást!!!
2013. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egyértelmű, hogy nem miattad van veled csak a szex miatt. Mi nagyon jól el tudunk szórakozni szex nélkül is, az csak a ráadás.
2013. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen jogosan vagy dühös. És igen, csak a szexről szól nála, nem vagy fontos neki ezek szerint.
2013. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a pasi csak kihasznal teged!! hat mar milyen dolog az hogy nem akar veled talalkozni ha meg van a havid! ezek szerint te rad nem kivancsi csak......mar bocsi es a helyedbe ugy ki osztanam hogy csak na....
2013. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet, hogy olyankor nagyon megváltozik a viselkedésed és ezért nem akar veled lenni?
2013. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak a tested kell neki,a lelked nem érdekli.Kukába vele.
2013. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 zoliba' ***** válasza:
nem lehet,hogy tipikusan menzeszhisztis vagy és olyankor nem jó veled még sakkozni sem? Am miből áll 1 talitok? Kicsit többet írhatnál a körülményekről..
2013. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem olyanról nincs szó hogy megváltozna a viselkedésem. Igazából a kapcsolat elején még mikor nem volt szex viccelődött is vele hogy na majd arra lesz kíváncsi mikor megjön mennyire vagyok hárpia pedig akkor már találkoztunk úgy hogy megvolt szóval nem változhatok nagyon meg alatta.
2013. jún. 11. 10:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát általában a hétvégét töltjük együtt filmezni szoktunk császkálni a városban no meg persze szex reggel este meg amikor kedve van.
2013. jún. 11. 11:00
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is egyértelmű. Jobban járnál ha keresnél mást, aki lehetőleg helyben van. Ha nekem ilyet mondana a párom (persze ha távkapcsban lennénk) akkor elirányítanám ellenkező irányba, hogy viszlát, keressen olyat aki nem havizik...-.-
2013. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!