Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok dühös, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös, vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves kapcsolatom. Tanár-diák szerelem volt.

Az idegesít, hogy rengeteg diáklánnyal volt jóban, de azt gondoltam csak barátságból.


Volt egy 7 éves kapcsolata. Még az apjával is szembe szállt, ha sértegette a nőt. Rám bármit mondhat, nem véd meg.


Találtam ma egy régi tanítványához írt szerelmes verset, ami kiverte nálam a biztosítékot.


Azt mondta az nem volt diák párja, csak az első nő, erre tessék, hazudott nekem. Nem értem miért nem akar őszintén beszélni velem a múltról. Nem fair, mert nekem ő az első és tudja jól. Ő miért tudhatja és én miért nem?


Annyira érzelmes vers volt, tele szerelemmel.


Én soha nem kaptam tőle ilyet. Nagyon fáj, sőt, egyszer meg is csalt, de megbocsátottam, még az elején.

Megnéztem a nőt, olyan mint az első párja is, hosszú fekete haj, kreol bőr.


Én az ellentétje vagyok. Hófehér bőr, szőke haj.


Ezek szerint azok a nők az ideáljai. Én nem vagyok az, és szeretni sem szeret annyira, mert soha nem volt olyan, hogy nekem verset írjon. Óóóóóóóó.......

Ha az apja beszól, hagyja.


Ti mit gondoltok? Szóba hoztam, hogy nekem ez nagyon fáj, és nem értem miért tartotta meg. Széttépte, mondván, nem tudta, hogy megmaradt. Azt mondta én nem bóvli verseket érek neki, hanem éveket amiket velem töltött és még velem fog.


Nem tudom már mit hihetek el és mit nem, de nagyon magam alatt vagyok. Szar_l esett nagyon.


2012. júl. 14. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha veled van mért pattogsz?menj orvoshoz
2012. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem akadnék ki, szerintem ez csak egy hormonális hullám, amikor minden borzalmas.

21/L

2012. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak mindig ez a de szeretlek, hogy szeretlek duma, de soha nem kaptam annyi odaadást, mint azok a nők. Sőt, engem meg is csalt, és ezt nehezen türöm. Felkavart bennem minden régi fájdalmat.
2012. júl. 14. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki egyszer megcsal többször is megeshet.Aki egyszer hazudik,szintúgy.Lehet azt mondja szeret,de ezt ki is kell tudni mutatni a másik számára.Nekem is volt ilyen,ezerszer mondta igy szeretlek ugy szeretlek,mégis megcsalt,szemebe hazudott.Én példám remélem tanulságot mutat neked.Szerencsére ez nem most volt,de fájó volt annak idején.....


25/L

2012. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!