Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jelent még valamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent még valamit? Vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés
A volt barátom csomószor ír átlagos dolgokat, kb hogy vagy szintűeket, de sosem mondja, hogy szeretne is valamit. ez azt jelenti, hogy szeret még, csak csak unalomból irogat?
2013. jún. 11. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem jelent semmit. Legalábbis ha akarna valamit akkor szerintem azért egy-egy apró bókot becsempészne az üzenetekbe, vagy szívecskét. Persze még akkor se biztos. Nyilván nem véletlenül volt veled, gondolom talán továbbra is kedvel, de nem hinném hogy bármit akarna. Persze ezt így ennyi alapján nem lehet szikla szilárdan kijelenteni.
2013. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lépne valami konkrét dolgot,ha még szeretne Tőled valamit.Ezek az átlagos beszélgetések még nem jelentenek semmit.
2013. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!