Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fiúnak, aki először nekem abszolut nem jött be, nemet mondtam neki. viszont aranyos, kedves, stb. ha nem ír, hiányzik, és szeretek vele írogatni, beszélgetni. Szerintetek ezt mire véljem? Elmondjam egyáltalán neki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet akarsz tőle mint barátság akkor szerintem mond el neki, ha biztos vagy benne hogy neki is bejössz akkor semmi gond nem lehet. Hajrá :)
2009. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is döntsd el egyértelműen, hogy akarsz e tőle valamit, mert ha elmondod neki, hogy hiányzik ha nem ír beleéli magát a helyzetbe és akkor meggondolni magad nagyon gonosz dolog lenne.

Voltam már hasonló helyzetben többször, de azt hiszem én csak azért élveztem, hiányzott, szerettem vele beszélni, mert tudtam hogy tetszem neki, odavan értem és ez jól esett.

2009. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nebster10 válasza:

Nekem miért nincs ilyen hódolóm? Nekem ha valaki elmondaná, hogy tetsyek neki egyből másképp fognám fel a dolgokat.:D

(19/F)

2014. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!