Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ajándék pasinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék pasinak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fél éve vagyok együtt a barátommal, hétvégén lesz a születésnapja. Kiterveltem hogy s mint adom át stb.. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy nektek bejönne-e. Tehát.. Veszek neki egy felsőt, és egy fogkefét (miért? Mert amikor nálunk alszunk mindig hordozgatja a sajátját.. Valami dínósat szeretnék, valami gyerekeset :D szerintem vicces lenne) Ezt becsomagolva az ágya alá tenném ..Aztán csinálnék délelőtt egy tiramisu tortát, amit a szobájába lennék. De úgy, hogy Ő nincs ott.. Miután végeztem, megbeszélem vele hogy még mielőtt haza megy jöjjön el hozzám, ahonnan mehetünk hozzájuk "filmezni".. Bemegyünk a szobájába, ugye ott a torta. Elmondom neki hogy sajnos az ajándék egy picit késik(miért?Mert az én szülinapi ajándékomat késve adta át, mivel netről rendelte, a névnapi ajándékom is ugyanígy.. Szerintetek bunkóság lenne ezt mondani?) Utána jönne az a rész hogy "jajj semmi baj tudod hogy nem kell semmi.."Ekkor én előveszem a becsomagolt felsőt+fogkefét, "csak vicceltem :D" és átadom.. Majd ezek után filmeznénk, "ilyesmi " :D De még nincs vége! Imádja a sajtokat, ezért vennék pár különlegesebb sajtot, csinálnék egy sajttálat egy kis szőlővel (A szőlő illik hozzá?). Az ajándék része ennyi lenne, aztán együtt töltenénk az estét... :)

2013. jún. 10. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ami lemaradt, 17 évesek vagyunk.
2013. jún. 10. 13:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így poén.

A szőlő csak bizonyos sajtokhoz illik, a nem túl fűszeres, illetve olajos sajtokhoz.

Ha tutira akarsz menni, akkor almát, diót, bort szervírozz a sajtok mellé. Ez a három szinte minden sajthoz jó.

2013. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem a barátod díjazni fogja, hogy ennyit készültél!
2013. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tetszeni fog neki :)
2013. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!