Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy valaki 17 évesen megtalálja élete szerelmét?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

(az más tészta, hogy erre mennyi az esélye)

2013. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden 17 éves aki szerelmes így érzi.
2013. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van ilyen
2013. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt szeretném én is... már én is fiatalon az igazit keresem, nagyon rossz érzés mikor egy kapcsolatba maximális erőt/energiát fektetsz hogy működjön, nagyon szereted a másikat, aztán hopp a másik hirtelen meggondolja magát és kihajít, lecserél másra mert rádunt. bízok benne hogy van ilyen "örökké tartó szerelem" ami a fiatalkorban alakul ki és tényleg életünk végéig tart, de sajnos olyan csekély erre az esély, hogy ilyen embert találj magad mellé... sok fiatal nem akar "leragadni" egy embernél, én meg igen (lehet ez a baj).


meg van egy másik dolog... tényleg nehéz olyan embert találni, akivel halálosan szerelmesek vagytok egymásba... mert aki beléd lenne, az neked nem kell, akibe te lennél, annak te már nem kellesz, mert unalmas lettél neki az idők során. (és ilyenkor hangzik el a tipikus "már nem olyan mint régen" szöveg) olyan jó lenne pedig valaki mellett megállapodni (nem a házasságra gondolok, hanem arra, hogy jó lenne megtalálni azt az egy embert aki mellett boldogan le tudnánk élni az életünket, és nem "pazarolni" másra ezt a kevés időt). én speciel nem akarom váltogatni a partnereimet, nem akarom kipróbálni mással a szexet, nem akarom kiélni magam. én csak boldog akarok lenni egy személy mellett akit nagyon szeretek és ő viszont nagyon szeret. ha őt megtalálnám, mellette életem végéig kitartanék, nem érdekel, hogy fiatal vagyok, mert szerintem az igaz szeretet a legfontosabb érték az életben. L

2013. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 17 évesen jöttem össze a párommal, most tervezzük az esküvőnket. Bízom benne, hogy nekünk sikerül. Egyébként van más is a környezetemben aki 15-17 évesen jött össze a párjával és már több, mint 20 éve együtt vannak. Persze hullámvölgyek voltak náluk is, de alapvetően jól megvannak és szeretik egymást.
2013. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én 15 voltam mikor összejöttem a barátommal és 5 év után is szeretjük egymást és jó a szex egyébként el se tudnám nélküle képzelni az életem,szerintem vele leszek életem végéig persze bármi történhet de most úgy áll a dolog.
2013. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
17 EVESEN JOTTEM OSSZE A PAROMMAL. MOST VAGYOK 23. MEG MINDIG EGYUTT VAGYUNK, SZERETJUK EGYMAST, ES VAN EGY MASFEL EVES BABANK IS:)
2013. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Esély van, csak kicsi. Mi 16 évesen kezdtünk együtt járni, 24 évesen házasodtunk össze és több mint 25 éves házasok vagyunk.Szóval ez még a múlt században történt.

Járjatok együtt, de ne köteleződjetek el hosszú távra. Nem kell örök szerelmet ígérni, meg ilyenek. Ne szigetelődjetek el a többiektől se, véletlenül se azért maradjatok együtt, mert mostantól csak egymást bámuljátok, és vakok vagytok a világ többi részére. Éljetek normális életet, és örüljetek, hogy vagytok egymásnak. A felnőtté válással mindketten változni fogtok. Ha ettől közeledtek egymáshoz, tiszta szerencse, ha viszont távolodtok, ami nem lehetetlen, azt is el kell fogadni, és be kell fejezni a kapcsolatot.

2013. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!