Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? A volt barátom össze akar jönni velem.

Figyelt kérdés
Már 1 éve én szakítottam vele. Nagyon rendes fiú, de az a baj hogy nagyon szegény.
2013. jún. 12. 13:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindketten 20 évesek vagyunk.
2013. jún. 12. 13:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Személy szerint, ha valakit igazán szeretek nem számít a pénz. Nekem az a fontos hogy boldog legyek, és akit szeretek viszont szeressen, a pénz nem boldogít....

Szereted , szeretted te egyáltalán? Ha igen, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést szerintem.


Hagyd meg neki a lehetőséget, hogy olyan lánnyal hozza össze a sors, akit megérdemel, és nem a pénzéért szereti!

2013. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én még érzek iránta valamit, de nem tudom hogy ez szerelem-e. A szüleim annyira ellenezték a kapcsolatunkat hogy szakítottam vele.
2013. jún. 12. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:

a kérdésedre válaszolva, én elgondolkodnék, hogy nekem a pénz vagy a szerelem a fontos. utána eldönteném, ha a pénz keress mást, ha a szerelem és valóban szereted, akkor pedig válaszd őt.

a szüleid is befolyásolhatnak, de hogy mit érzel és neked mi a fontos az életedben, azt csak te tudhatod! ilyen szempontból csakis magadra hagyatkozz, máskülönben nem leszel boldog sosem..

2013. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!