Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a lány a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval már csókolóztunk többször,több randi is volt,de mégsem tudom hányadán állunk.

Nem olyan csókok voltak,mint egy kapcsolatban,h fél óra,vagy egy óráig tart,hanem csak ilyen rövidebbek.

Beszélünk szinte mindenről,nem ezzel van a gond,hanem fura lenne rákérdezni,h "járunk",nem?

Vagy ugyanúgy,mint a lánykérésnél,meg kell kérdezni,h "leszel a barátnőm" ?

Vagy face-en küldjek felkérést?

Nálatok hogy volt?

(Nekem nem volt még barátnőm)


2013. jún. 12. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked ki mondta, hogy egy kapcsolatban órákig smaciznak a felek??? XD

Amúgy nyugodtam meg beszélheted vele. Kérdezz rá, vagy hozd fel a témát...

2013. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerősök mondták.
2013. jún. 12. 14:56
 3/7 A kérdező kommentje:
De mit kérdezzek pontosan?
2013. jún. 12. 14:57
 4/7 HotChoc ***** válasza:
Fél óra? EGY óra? Picit fárasztó lenne xDD amúgy kérdezz rá szerintem, hogy akkor most mi is a helyzet.
2013. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem fiúként tök egyszerű a helyzeted, neked kell kezdeményezni - még mindig ez az általános nézet, forditott esetben nehezebb lenne rákérdezni, szerintem. Szóval egyszerűen egy összebújós pillanatban mond el neki, hogy szeretnéd, ha ezentúl a barátnődként mutathatnád be, szeretnéd, ha a barátnőd lenne. Vagy fogd meg a kezét, ha sétáltok, az elég egyértelmű. Vagy mond el, hogy örülsz, hogy az első barátnőd egy ilyen szuper lány, mint ő. Erre vagy mosolyogni fog, egyetértésként, vagy elmondja, hogy nem is tudta hogy jártok, te meg elmondhatod, hogy mostantól járunk, persze ha te is benne vagy, vagy valami ilyesmi.
2013. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"Akkor most járunk?"


Üdv,

SevN

2013. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
először megijedtem és félreolvastam, hogy "honnan tudhatom, hogy lány a barátnőm?":D
2013. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!