Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülinapi ajándékként ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi ajándékként ez tökéletes lehet nem?

Figyelt kérdés

Barátnőmet szeretném meglepni születésnapjára (16) valami szép ruhával. Sajnos a mai napig nem sikerült kiismernem az ízlését, olyan mintha neki mindig valami más tetszene :)


Próbáltam olyat választani, ami ha nem is a kedvence lesz, de remélhetőleg tetszene neki, mivel szerintem ez egy olyan összeállítás, amit a nők többségének tetszhet:

[link]


Vélemény? Nem túl hivalkodó, egyszerű, ugyan akkor nagyon nőies szerintem


2013. jún. 12. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
B O R Z A L M A S
2013. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja legfontosabb lemaradt, kék színben gondoltam
2013. jún. 12. 23:51
 3/8 A kérdező kommentje:
A sárga szerintem is az, kékben elég jól mutat szerintem a modellen, illetve szimplán maga a ruha is.
2013. jún. 12. 23:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

Először kezdem azzal, hogy akár jól is elsülhet az ajándék, de én inkább mást választanék-mmint nem ruhát.

A ruhát fel kell próbálni, hogy minden szempontból jó-e.

Ha mindenképp ruhaneműben gondolkozol, akkor "csak úgy" sétálgassatok ruhaboltokban és ami megtetszik neki, és belefér a keretedbe, azt vedd meg neki. (úgy hogy oké, megnézitek, esetleg fel is próbálja, aztán menj vissza a boltba és vedd meg)

Nagyon kedves Tőled amúgy ez az ötlet, de sajnos akaratlanul nagyon mellé lehet nyúlni.

2013. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz.
2013. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 4/5:

A méreteit tudom, elvileg ez pont jó lehet rá :) Ízlés terén mondjuk mellényúlhatok, de pl tudom, hogy régen nagyon szerette a kék színt :)

2013. jún. 12. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Oké, értem. Hidd el jobban jársz, ha azt veszed meg amiről tuti tudod, hogy tetszik neki. Egy az hogy nem dobsz ki feleslegesen pénzt olyanra, amit aztán nem hord; a másik, hogy azzal tuti nem fürödsz be.Csak jót akarok Neked.:)

Eszembe jutott valami, ha mindenképpen ezt akarod, előtte véletlenül nem tudnátok megnézegetni ezt a honlapot együtt? És ha felcsillan rá a szeme, akkor jöhet. Felvezetheted úgy, hogy megnézitek a pasicuccokat, de ha már itt vagyunk az oldalon, nézzük meg a csajos dolgokat is felkiáltással. Na?

2013. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem felejtős ez a ruha, de az előttem szólóhoz kapcsolódva nézgessetek együtt dolgokat, és ami tetszik neki,azt jó ötlet megvenni :)
2013. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!