Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet egy ezüst gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet egy ezüst gyűrű karácsonyi ajándékként, ami egyben a szülinapi ajándékom is?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, odáig vagyunk egymásért, és már az összeköltözést beszélgetjük, de csak fél év múlva örténne meg. egy 26 éves férfi ajándékozta egy 18 éves nőnek...
2008. dec. 27. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha odáig vagytok egymásért és már az összeköltözésen töritek a fejetek, akkor gondolom beszélgetni is tudtok. Egyszerűen állj elé és kérdezd meg!!! Nem ismerjük a párod, tehát nem tudjuk megmondani mit jelenthet! Én tavaly arany gyűrűt kaptam a páromtól karira, egy hét múlva mégis elhagyott, úgyhogy csak ő tudja, hogy mit akart ezzel!
2008. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencsésebb úgy venni, hogy szép ajándék. Ékszer. Csillog. Tetszik neked (vagy legalábbis ő úgy hiszi). Kedves gesztus. Persze lehet hogy többet jelent, de lehet hogy nem, ez olyan 50-50es dolog. Puhatold ki.
2008. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy az egyik ajándékot elspórolta:) VAgy a szülinapit, vagy a karácsonyit. Egyébként pedig azt amit látsz. Ezüst gyűrű és kész.
2008. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pasimmal 5 hónapja vagyok eggyütt, és é is kaptam tőle ezüst gyűrüt, és ezt úgy vettem, hogy ajándék. 3 hónapnál nem kell komolyabra gondolni.
2008. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!