Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vn még rajtam kívül olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vn még rajtam kívül olyan, akinek külföldön van a párja? Tudna esetleg segíteni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja van távol, és csak decemberben jön haza. Minden nap beszélünk vagy sms t küldünk. Néha úgy érzem, hogy nagyon nehéz nélküle és elegem van, hogy messze van, jobb lenne nélküle. Máskor viszont minden rendben és örülök, ha hív, szeretem és képes lennék rá még tovább is várni. Normális, hogy ilyen érzéseim vannak? Vagy az lenne normális, ha mindig a szerelmet érezném?

Előre is köszi.


2009. okt. 10. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem normális csak nagyon hiányzik szért vagy összezavarodva!

hidd el ha hazajön minden rendben lesz!

puszi:-)

*_*

2009. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnöm van ilyen helyzetben.Lengyel pasija van, akivel angliában egy nyári munka folyamán ismerkedtek meg.És ök is néha ugy érzik, h jobb lenne a másik nélkül, de attól még nagyon szeretik egymást.Bár az ö helyzetük nehezebb, mivel a csaj szlovákiai a pasi pedig lengyel, és egyikük sem beszéli a másik nyelvét. Csak angolul tudnak kommunkálni..azt is nehezen...de több mint 2hónapja együtt vannak..és nem sokára jön ide a pasi hozzájuk..alig várom h én is megismerjem:D
2009. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!