Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtam kívül vannak még itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül vannak még itt olyanok, akik párkapcsolati téren érettebbek a vele azonos korúakkal?

Figyelt kérdés

Itt ilyenekre gondolok, mint az őszinteség, hűség stb. ezek nagyon alap dolgok, de mégis hiányoznak nagyon sok emberből, Pesten pedig szinte kivétel nélkül mindenkiből.. Nem jó ez így, legalábbis engem rohadtul zavar!

25/F


2013. jún. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"Pesten pedig szinte kivétel nélkül mindenkiből." Na ha ilyet leírtál, te se lehet valami húde érett... Megértem, hogy rengeteg a hűtlen ember, de azért én nem tennék ilyen kijelentést...

Nyilván, van rajtad kívül is ilyen....-.- Felesleges ezt megkérdezni....

Igen, igen, nem találod... hát ez van. Az életben nem pottyan minden az ölünkbe. Keresgélni és figyelni kell.

2013. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A GYK-n általában mindenki "érettebb a saját korosztályánál", meg nem olyan, mint a többi a korosztályából, aki "ezt meg azt meg amazt csinálja, de én soha, ezért én sokkal különb vagyok".


Pesten mindenkiből hiányzik? Lehet valamelyik panellakásban ott kuporog egy ilyen csaj, és sose fogod megtalálni, mert mindketten azt gondoljátok, hogy Pesten ilyen nincs még egy, csak ti. :D

2013. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden lány érettebb a korosztályánál.


:)

2013. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!