Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ennyire durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire durván megváltoztak a párkapcsolati szokások?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap belefutottam egy kérdésbe, ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

és kicsit ledöbbentem....

Ugye adott a lány,akinek a párja biszex.

Oké semmi bajom a melegekkel,biszexekkel,de kapcsolatra soha.... mert ez azért durva!

A csaj gyereket tervez a biszex pasival,viszont a pasi a csaj mellett eljárkál más pasikkal szexelni...

Ez így normális kapcsolat?

Én vagyok maradi,és ez az új divat,mert olvastam ott olyan választ is,hogy családos apuka,a feleség tud a férje meleg ügyeiről,van egy állandó szexpartnere,aki szintén gyerekes,házas férfi,de szerinte ő egy kulturált ember,mert ez így a lehető legtermészetesebb dolog.....

Mi van?!

Ez természetes lenne?

Ezek az emberek normálisak.

Eddig sosem ítélkeztem,de kezdem érteni hogy sokan miért nézik le a bi/meleg embereket....

Ha nekem lenne egy párom,benyögné hogy ő bi,és szeretne mellettem más pasikkal lenni,szerintem ott egyből le is zárnám a kapcsolatot.

Érdekelnének a véleményeitek.

Ti mit gondoltok erről?



2013. máj. 5. 12:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a jó, ha neki így jó a kapcsolat akkor neki így jó. ÉN csak azt nem szeretem ha később az ilyenek kezdenek el sírni ríni hogy nekik mennyire szar lett a kapcsolat vagy elhagyták őket.
2013. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ugyanezt. És volt már benne részem, hogy benyögte a lány, hogy akkor most a lyukra megy egy kicsit.
2013. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Számomra a megcsalás az megcsalás, teljesen mindegy, milyen neművel teszi. Ez pedig részemről nem fér bele a párkapcsolatba. Egy pár=két ember. Pont.


Kb. olyan, mintha benyögném, hogy tudod, drágám, én egyébként hetero vagyok, vonzódom a pasikhoz, úgyhogy tessék lenyelni, hogy néha (más) pasikkal bújok ágyba.

2013. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%
Bevallom, én maximálisan homofób vagyok, így kissé elfogult is a témával kapcsolatban. Nem csupán undirító dolog, amit művelnek, de egészségtelen is. A HIV vírus, AIDS, stb is jobban terjed közöttük, de egyéb más betegségek is. Gondold el, hogy az a nő, akinek a férje hapsikat is dönget, milyen sok szir-sz.rt szed össze, amivel nem csak magát, de akár a magzatot is majd veszélyezteti. Más: arra ezek a nyomorultak nem is gondolnak, hogy milyen lelki sérüléseket okoznak egy gyermeknek, aki ilyen környezetben él. Apa és apa, anya és anya, apa és anya, de van még egy apa.. Pff.. kész káosz.
2013. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%

Nem,ez semmilyen mértékben nem fogadható el,milyen példát mutat majd a gyerekeinek?Milyen családban fog az a gyerek felnőni?A nemibetegségről nem is beszélve...

Undorító,elfogadhatatlan!az ,hogy "biszex" nem mentség erre!

2013. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom kissé defektes emberek szerint normális az ilyen....

Aztán a lány sír ha a pasi lelép egy másik pasival....

Ez azért durva!


"drágám,megyek Lacihoz zacsi pacsizunk egyet"

"oké,de vacsorára itthon legyél!"

2013. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

legjobban gyerekeket sajnálom.....én összeomlanék ha apámról ilyen kiderülne

miért nem él az ilyen nyitott kapcsolatban,minek házasodni,meg gyerekek?

ez felháborító,és csodálkoznak,meg kikérik maguknak hogy mindenki ferde szemmel néz rájuk

ez van,meg kell szokni...

ez csak egy aberrált ember számára lehet normális...

2013. máj. 5. 12:56
 8/29 anonim ***** válasza:
8%

Undorító-gyomorforgató-hányingerkeltő... fújjj


tudod mikor ... úgy kidobnám az ilyen féreg pasit... buzuljon akkor pasikkal, de ne rabolja és ne fertőzze meg az én és a gyermekem életét!

2013. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
17%
nem vagyok én sem meleg gyűlölő de ezeknek az embereknek a viselkedése,és felfogása beteges,és gusztustalan,szegény gyerekek......
2013. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

Annak, akinek a monogámia a normális, annak ez sosem lesz elfogadott. Én is monogám típus vagyok, de ettől függetlenül végtelenül liberális, felőlem mindenki azt csinál, amit akar, úgy éli az életét, hogy neki tetszik. Másrészt érdemes megjegyezni, hogy a melegek és biszexuálisok sokkal elfogadóbbak, mint sok heteroszexuális.


Van például olyan meleg pár barátom, akik egymással nem szexelnek - mindkettőjük aktív fél - úgyhogy nyitott kapcsolatban élnek. De nagyon szeretik egymást, tökéletesen megvannak, már vagy 20 éve együtt. Azt akarom ezzel mondani, hogy a homoszexualitás és a biszexualitás alternatív életformákkal jár együtt, nem feltétlenül a monogámiával. Ilyen szempontból szerintem valahol érthető a fent vázolt kapcsolat, ha működik. Hogy működik, azt meg csak az tudja, aki benne van. De ez egy monogám kapcsolatnál is így van.

2013. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!