Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá döbbentem h a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életre egy esély kérdése:

Rá döbbentem h a legjobb barátomba vagyok szerelmes nmit tehetnék érte h velem legyen?!

Figyelt kérdés
úgy kezdödött hogy jóban lettünk. Nekem akkoriban lett vége egy párkapcsolatomnak. úgy h jól is esett h melletem van kialakult egy nagyon szoros barátság. Egyszer kétszer úgy hozta a helyzet. Hogy tovább is alakult a dolog.! Megbeszéltük h nem lesz tovább. de ö belém szeretett én nem tudtam hirtelen mit kezdeni ezzel, meg ilyedtem hogy csalodnom kell megint ezért folytottam el ezt az egészet be közöltem neki h old meg valahogy ezt magadban nem akarom még a barátságot is elveszíteni azt gondolván mi lenne ha nem müködik, szóval belém szeretett. Ez ment még 4.5 hónapig. Nem beszéltünk csak néha ezekről a dolgokról. Aztán csak egxszer be villant h lehet többet érzek. Elmondtam neki. erre a válasz az volt h ezt átt kell gondolnia. Rá egy héttel be közölte nekem h lesz valaki. e. én kíborultam azóta magam alatt vagyok. Nem tudom mit tegyek szeretnék vele lenni. Nagyon szóval nem vagy egyedűl ebben a helyzetben én sem tudom mit tegyek.
2013. jún. 13. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki úgy őszintén, hogy szereted.Itt nincs mit titkolni, szeretitek egymást; és mellesleg azt mondják, hogy barátságból alakul ki az igazi szerelem!
2013. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elmondtam azt válaszolta hogy most nem tudja azt viszonozni amire vágyom...:( ugyan ezt csináltam vele én is azt mondtam rendezze le magában de hogy ennyire megváltozott az érzései 2 -3 honap alatt?mért lehet ez?és a csaj akkor mért..kell neki?
2013. jún. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!