Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretem a barátomat de mégis megcsalom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok! És nagyon szeretem a barátomat akivel már 11 hónapja együtt vagyok! Eddig ez életem leghosszabb kapcsolata! Jól megvagyunk, minden szabad percünket együtt töltjük! De valahogy ha ott van az, h ő nincs ott...ott van más...
2008. jún. 21. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert valojaban meg nem tudod mi az, hogy szerelem. A jol megvagyunk, meg jol erezzuk magunkat egyutt, semmire sem garancia. Ezert megy olyan konnyen szamodra a "csalas" Fiatal vagy meg - az mar tok jo, hogy eszrevetted nem helyes amit csinalsz...remelem kinovod...
2008. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert még nem ismered a felelősség szót, túl fiatal vagy, ilyenkor még nem lehet komoly kapcsolatról beszélni.. de a korrektség szót ismerhetnéd
2008. jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert egy hülye kúrva vagy?
2008. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. (Utolsó válaszadónak) Felelőtlen, hülye kis kúrva vagy. A barátod ha csalna mit szólnál hozzá? Nem vagy szerelmes és jobb ha annak a marha barátodnak megmondod ha még nem jött rá h neked nem csak ő kell és hidd el sokkal boldogabb lesz nélküled, ha szereted is egy kicsit nem akarsz neki ekkora fájdalmat okozni, mert ha szeret, akkor nagyon tud fájni. Remélem nem szeret... Szal mondd meg ki fog dobni de meg érdemled és ne csak MAGADRA GONDOLJ h neked jó arra is gondolj h a barátodnak szörnyű érzés..
2008. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
mert egy éretlen kis csitri vagy és ezt vissza is fogod kapni az élettől
2008. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ha megcsalod,akkor nem szereted!
2008. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeretet és szerelem között nagy különbség van! Én is voltam ilyen helyzetben, 1 évig voltam egy ilyen pasival, akit kerül-fordul csaltam... Nem mertem ott hagyni, a biztosat, egy bizonytalanért... lehet azt gondolni rólam is, hogy egy ribanc vagyok... De érdekes, amióta megtaláltam a mostani páromat, eszembe sem jutna ilyen! Igazán megtanultam szeretni, nagyon szerelmes vagyok belé! Szóval ezzel azt akartam mondani, ha te is találsz egy oylan embert, akit szívből szeretsz, azt nem fogod megcsalni... Jobb lenne, ha szakítanál ezzel a barátoddal, hidd el te is megkönnyebbülsz!!;)
2008. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Amíg felmerül benned az, hogy ott van más, addig te nem szereted ezt a fiút. Éretlen még a gondolkodásmódod, majd rájössz később.

Amúgy meg a 'kúrvázósok'-nak vajon a Kuttura a nick nevük..? A finoman cizellált és gazdag szókincsű magyar nyelv legszebb szavaival illettek egy kislányt, akinek tulajdonképpen fogalma sincs a szerelemről.. Nem lebaszni kéne, meg nem lekurvázni, köszönöm.

Lehet lepontozni.

2008. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mert agyatlan és lelketlen vagy. Tajgetosz pozitív.
2008. jún. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, most megint csökken a százalékom, de meg kell mondanom: RIBANC vagy!!!
2008. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!