Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalom a barátomat, és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a barátomat, és úgy érzem egy barátnőmmel ő is közelebbi kapcsolatba került. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem a barátom rokonával van egy ideje viszonyom, kedvelem a fiút, de a barátomat sem akarom elveszíteni! . Nem tudom ott hagyni a "viszonyomat", de a barátomat sem lennék képes! . Pedig már nem jó a kapcsolatunk!
2009. aug. 22. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
szakadt kur.va.... válassz mert nem lesz jó vége..
2009. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
szerintem minel elobb tisztazatok a fereerteseket mert a hazugsagbol csak baj van es elobb utobb kiderul.problj puhatolozni akkar tole akkar a baratnodtol.
2009. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
ugyanaz a véleményem mint az első válaszolónak.
2009. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tisztára mintha az előző sztorit látnánk a másik oldalról:D http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2009. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
sztem akaszd fel magad-.-'
2009. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Poén, te megcsalod, az egyik ROKONÁVAL, és még neked van pofád panaszkodni, hogy közeli kapcsolatba került a barátnőddel, előbb néz tükörbe aztán foglalkozz mással
2009. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Lek*rvázzák, felszólítják, hogy akassza fel magát. Értelmes, mondhatom. Nem jó a kapcsolatuk, valószínű nem csak a lány hibájából. A srác meg ugyanúgy hibás, mivel ugyanúgy csalja a lányt. A pasit sajnálják, a lányt meg lek*rvázzák meg ilyeneket vágnak a fejéhez, hogy akassza fel magát.Pff..


Szerintem szakíts a barátoddal. EZ már nem kapcsolat. Mind a ketten a megszokás miatt vagytok együtt. Engedjétek magatoknak, hogy megtaláljátok azt akivel normális kapcsolatban élhettek.

2009. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ragaszkodj a párodhoz csak megszokás miatt. Hagyd el, és élvezd az életet akár a másik sráccal akár mással. Hidd el így jobb mindhármótoknak.
2009. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát mert k*rva is...

Ha rossz a kapcsolat , akkor nem az a megoldás hogy meg kell csalni a másik ,hanem az hogy letisztázzák ,és ha menthetetlen ,akkor szakítanak. A hazudozás soha nem vezet jóra... Remélem ismeritek a karma törvényét. Az élet visszaadja mindenkinek azt ,amit másokkal cselekszik.

2009. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Csak nem a nevem Earl-t nézed? xD
2009. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!